Офіційно. Щодо бійців І окремої танкової бригади
З метою спростування неправдивої інформації, розповсюдженої окремими ЗМІ (в тому числі й іноземними), та уникнення чуток і домислів навколо бойових дій, що ведуться в зоні АТО, обласна державна адміністрація повідомляє таке.
Після тривалих боїв з незаконними збройними формуваннями сепаратистів п’ятнадцятеро бійців І окремої танкової бригади (смт Гончарівське) були захоплені в полон.
Ще п’ятеро бійців цієї військової частини загинуло, в тому числі двоє — сьогодні.
Як повідомили в Міністерстві оборони України, переговори щодо звільнення бійців української армії тривають. Є надія на їх вдале завершення вже до кінця поточного тижня.
Обласна державна адміністрація висловлює глибокі співчуття рідним та близьким воїнів, загиблих у зоні АТО, та висловлює сподівання на швидке повернення полонених військовослужбовців.
Останні новини Чернігівщини
Поки триває відновлення електропостачання, всі критичні служби діють за відпрацьованим планом – В’ячеслав Чаус про ліквідацію наслідків обстрілів енергосистеми 10:19
Ліквідація наслідків обстрілів енергооб’єктів російськими терористами – з цього питання начальник ОВА В’ячеслав Чаус провів термінове засідання обласної комісії з питань з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Залучено і всіх комунальні служби міста Чернігова.
«Вистояли. Вижили. Переможемо»: у Чернігові презентували фільм про захисників і захисниць та вручили почесні нагороди 09:38
Традиційно 1 жовтня українці відзначають День захисників і захисниць. В обласному центрі вітали військовослужбовців, рятувальників і правоохоронців.
День захисників та захисниць України: у Чернігові вшанували воїнів та підняли «Прапор Надії» 09:16
Учора у Чернігові біля Катерининської церкви замайорів «Прапор Надії». Це символ віри у повернення українських полонених і зниклих безвісти. Його підняв колишній військовополонений, воїн 119 окремої бригади Регіонального управління Сил ТрО «Північ» Сергій Маценко.
2 жовтня: цей день в Україні і світі 09:12
2 жовтня відзначають Міжнародний день боротьби проти насилля, Міжнародний день соціального педагога, Всесвітній день без алкоголю, Всесвітній день сільськогосподарських тварин, Всесвітній день повітряної кульки, Всесвітній день гри, День аудіофіла.
Прилуцькі поліцейські затримали чоловіка, який завдав смертельних тілесних ушкоджень власній матері 11:31
Оперативники Прилуцького районного відділу поліції затримали 45-річного мешканця Линовицької громади, який завдав своїй 70-річній матері тяжких тілесних ушкоджень, що призвели до її смерті. Чоловікові загрожує до 10 років позбавлення волі.