Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 19 липня, 05:07:23

Про підсумки акції "Скасуємо корумповані тарифи"

30.07.2014   09:25Агенцiя

Про це, а також про те, що громада таки змусить чернігівських депутатів скасувати встановлені ціни на комунальні послуги, під час прес-конференції журналістам заявили представники Форуму порятунку Чернігова «Нове життя».

За словами активістів, в акції «Скасуємо корумповані тарифи» взяло участь більше тисячі мешканців Чернігова, ще близько семи тисяч городян підписали відповідні листи з вимогою про скасування прийнятих тарифів на комунальні послуги. Мотивація у чернігівців проста: вартість послуг зросла в рази, а заробітні плати залишилися на тому ж рівні.

Дорікають активісти комунальним підприємствам і появою так званих «фірм-прокладок», через які ніби то прокручуються гроші громади. І запевняють, що мають з цього приводу чимало доказів.

Аби донести свою думку до представників чернігівського самоврядування, громадські активісти планують внести на сесію міськради питання про відміну нещодавно затверджених тарифів, а також про оголошення недовіри міському голові та виконавчому комітету ради. Щоправда, організатори ще не мають відповіді на запитання: хто ж внесе означені питання на розгляд сесії — мер чи певна депутатська група. Позаяк, за словами активістів, переговори з цього приводу ще не велись. Однак при цьому стверджують, що в день проведення сесії запланована масштабна акція.


http://chodtrk.com.ua/?p=16203
 

Останні новини Чернігівщини

На Ніжинщині поліцейські затримали жінку, яка підозрюється у вбивстві своєї матері 17:17

Оперативники кримінальної поліції відділення №3 (м. Борзна) Ніжинського райуправління поліції затримали 56-річну мешканку Борзни, яка завдала своїй матері смертельних тілесних ушкоджень. Жінку помістили до ізолятора тимчасового тримання.

У Чернігові дитина випала з вікна: поліція розслідує обставини травмування хлопчика 16:37

Співробітники Чернігівського районного управління поліції розслідують обставини, за яких хлопчик 2022 року народження випав з вікна другого поверху. Наразі дитину госпіталізовано до лікарні.

«Пліч-о-пліч: згуртовані громади»: Новгород-Сіверська громада отримала від партнерів зі Львівщини пожежний автомобіль 16:16

Днями в межах проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» Новгород-Сіверську ТГ відвідала делегація Мурованської територіальної громади Львівської області на чолі із сільським головою Богданом Свистуном.

Поліція розслідує обставини ДТП в Корюківському районі, в якій травмувалися двоє неповнолітніх пасажирів 15:42

Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом ДТП на автодорозі Холми-Жукля Корюківського району, внаслідок якої постраждали двоє неповнолітніх.

«Просвіт пам’яті»: медики Михайло-Коцюбинської громади вшанували загиблого колегу 15:11

Молодший сержант Олексій Шестаков народився 9 березня 1976 року у Донецьку. Там же у 1992 році закінчив школу. Після навчання у Донецькому державному медичному університеті молодий стоматолог у 1998 році приїхав до Чернігова проходити інтернатуру за розподілом в Чернігівській міській лікарні.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини