Володимир Івашко: Настав час навести лад у сфері пасажирських перевезень
Попри жорстку конкуренцію на ринку пасажирських автоперевезень, всі питання даної сфери мають вирішуватись тільки у правовому полі.
Таку позицію неодноразово висловлював голова обласної державної адміністрації Володимир Івашко під час зустрічей з представниками перевізників. Він підкреслює, що нагальні проблеми організації пасажирських автоперевезень в області, (зокрема, пільгових), обґрунтованості тарифів, дотримання перевізниками чинного законодавства, обмеження монополізму та створення конкурентного середовища були втрачені з поля зору як влади, так і громадськості.
Тож, аби критична маса накопичених проблем не вдарила по нервах та гаманцях користувачів транспортних послуг у сфері пасажирських перевезень повинні відбутися кардинальні зміни.
За І півріччя 2014 року на конкурсних засадах відкрито 2 нових та продовжено роботу 55-и автобусних маршрутів, на яких задіяно 129 одиниць транспортних засобів. З перевізниками-переможцями конкурсів укладено 60 договорів на перевезення пасажирів, розірвано 9, з яких 6 – за невиконання договірних умов.
Для більш відкритої роботи даної сфери засідання Координаційної ради з питань організації пасажирських автоперевезень в області та Конкурсного комітету тепер відбуваються за участю представників громадськості та засобів масової інформації, рішення приймаються шляхом відкритого голосування.
–
Слід пам’ятати, що усі ми працюємо для людей, а отже головними пріоритетами у визначенні переможців конкурсу мають слугувати дві речі – це якість і безпека. Наше завдання – встановити прозорі правила гри на ринку пасажирських перевезень області. Сьогодні є співпраця і з громадськими організаціями, і з перевізниками, і з контролюючими органами. Спільними зусиллями ми наведемо лад у цій сфері.
Мають залишитися лише найбільш відповідальні перевізники. І не має різниці — це велике автопідприємство чи фізична-особа підприємець. Головний критерій — у повній мірі забезпечити нормальні умови для пасажирів, регулярні перевезення населення та безперебійний графік роботи транспорту, — наголошує очільник області.
Останні новини Чернігівщини
Школи Чернігова відновлюють навчальний процес дистанційно з 2 лютого 15:10
З понеділка, 2 лютого, у закладах загальної середньої освіти Чернігова буде відновлено освітній процес з використанням дистанційних технологій. Про це повідомляє начальник управління освіти міської ради Василь Білогура.
Олександра Даниленко здобула другу поспіль медаль Кубка світу 15:05
Вихованка регіонального центру «Інваспорт» Олександра Даниленко продовжує успішні виступи на Кубку світу з пара лижних перегонів, який проходить у місті Якушице (Польща).
У Ніжинській гімназії №14 в найближчі місяці запрацює відремонтований харчоблок 13:36
Під час робочого візиту до району начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус оглянув модернізовану Ніжинську гімназію №14.
Приваблива ціна — і мінус 25 тисяч: на Чернігівщині ошукали покупчиню онлайн 13:32
Хотіла придбати зарядну станцію, натомість втратила 25 тисяч гривень: поліція Чернігівщини закликає громадян сплачувати за товар тільки після його отримання
Поліція документує наслідки ворожих атак на Новгород-Сіверщині 10:25
Упродовж минулої доби та сьогодні вночі росіяни продовжували атакувати прикордонні громади Чернігівщини. Інформація про постраждалих не надходила.