Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 4 грудня, 18:54:40

Відбулось чергове засідання Правління Української асоціації районних та обласних рад

28.07.2014   07:54Агенцiя

25 липня у м. Батурині Чернігівської області, на території національного історико-культурного заповідника «Гетьманська столиця», під головуванням президента Української асоціації районних та обласних рад, голови Харківської обласної ради Сергія Чернова, відбулось чергове засідання Правління Асоціації.

Окрім голів обласних та районних рад участь у засідання взяли представники Верховної Ради України, Міністерства фінансів України, Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад, Батуринської міської ради, міжнародних організацій, закладів освіти інші.

Члени Правління Асоціації під час засідання опрацювали 14 питань порядку денного та прийняли відповідні рішення. Найбільш обговорюваним питанням стало про внесення змін до Конституції України — голови рад підтримали ініціативу Президента України щодо децентралізації влади в Україні, але запропонували, через низку невідповідностей та суперечливих положень проекту Закону України «Про внесення змін до Конституції України», взяти за основу проект нормативного-правового акту розроблений Міністерством регіонального розвитку будівництва та житлово-комунального господарства України у співпраці з Всеукраїнськими асоціаціями органів місцевого самоврядування. Відповідне рішення за дорученням буде надіслано до центральних органів влади.


Під час засідання члени Правління розглянули низку організаційних питань. Так рішенням «Про прийом до Асоціації нових членів» до складу Асоціації було включено Фрунзівську районну раду Одеської області.

Рішеннями щодо внесення змін до складу керівних органів Асоціації, до складу Президії Асоціації було включено Звєрєва Миколу Вікторовича, голову Чернігівської обласної ради, до складу Правління — Цьоменка Василя Григоровича, голову Катеринопільської районної ради Черкаської області. Також до обрання голови Донецької обласної ради повноважним представником Правління Асоціації став в.о. голови Донецької обласної ради Коваль Ігор Георгійович.

Розвиваючи міжнародну співпрацю, а також з метою виконання статутних завдань Асоціації, члени Правління уповноважили президента Асоціації Чернова С.І. підписати Меморандуми про співпрацю з Швейцарсько-українським проектом «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO та з Державною екологічною академією післядипломної освіти та управління. Свої підписи під намірами про співпрацю поставили Керівник проекту в Україні Оксана Гарнець та Ректор Академії Бондар Олександр Іванович відповідно.

Рішення Правління Асоціації будуть опубліковані на офіційному сайті Української асоціації районних та обласних рад після їх опрацювання та підписання президентом Асоціації.

Секретаріат Асоціації висловлює подяку голові Чернігівської обласної ради Звєрєву Миколі Вікторовичу, а також апарату Чернігівської обласної ради за сприяння в організації заходу.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові нагородили переможців конкурсу «Молодь! Армія! Країна!»

У Чернігові нагородили переможців конкурсу «Молодь! Армія! Країна!» 18:09

Урочистості відбулися символічно напередодні святкування 30-ї річниці дня створення Збройних Сил України в Чернігівському обласному територіальному центрі комплектування та соцпідтримки, який і є організатором конкурсу.

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 386 нових випадків COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 386 нових випадків COVID-19 18:02

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 4 грудня в області зафіксовано 386 нових випадків COVID-19.

#МарЛені. Зустрічі реальна та віртуальна

#МарЛені. Зустрічі реальна та віртуальна 17:59

3 грудня шевченківці мали щасливу можливість знову зустрітися з чернігівськими глядачами, аби представити ще одну прем’єрну виставу «МарЛені», поставлену заслуженим артистом України Андрієм Бакіровим за мотивами п’єси сучасної німецької літераторки Теа Дорн.

Помолилися за 6-х загиблих у листопаді Захисників України та померлого кіборга з Чернігова

Помолилися за 6-х загиблих у листопаді Захисників України та померлого кіборга з Чернігова 17:56

2 грудня, у перший четвер місяця, у Козацькому кафедральному соборі святої великомучениці Катерини Православної церкви України в Чернігові проведено панахиду за воїнами, які у листопаді цього року віддали своє життя за нашу країну, а також за всіх загиблих у боях за незалежність України.

Х міжнародна конференція «Розумовські зустрічі»

Х міжнародна конференція «Розумовські зустрічі» 12:07

Якою стала Україна за 30 років незалежності; здобутки та виклики для територіальних громад після завершення об’єднавчих процесів у 2020 р.