Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 28 серпня, 02:29:13

Україна почала облаштування кордону з Росією і на Чернігівщині

24.07.2014   15:28Агенцiя

Україна розпочала облаштування й укріплення ділянки держкордону з Росією у тих місцях, де не ідуть бойові дії (це – Харківська, Сумська, Чернігівська області), повідомив речник РНБО Андрій Лисенко.

«Там, де зараз відбуваються бойові зіткнення, укріплювальні роботи проводити тимчасово неможливо. Після того, як українська земля буде звільнена від терористів, українсько-російський кордон обов’язково буде мати додаткові загородження», – наголосив Лисенко.

Він також повідомив, що росіяни продовжують провокації на кордоні з Україною. Так, вчора у Сумській області о 16:20 у пункті пропуску «Грайворон» Росії колона російської військової техніки з прапорами своїх Збройних сил з семи БТРів і двох БРДМ на великій швидкості, виїхала на нейтральну смугу пункту пропуску.

«Після приведення особового складу українського пункту пропуску «Велика Писарівка» до бою, колона повернулась у зворотному напрямку на територію РФ. Учора на російській території напроти Сумської області з напрямку села Безіменне спостерігався також рух військової колони, яка складалася з семи БТР з російськими прапорами. Колона, звернувши з асфальтової дороги, прослідувала вздовж російсько-українського кордону», – повідомив Лисенко.

За даними РНБО, за останні дні збільшується кількість провокацій на українсько-російському кордоні. Також Росія нарощує кількість військовослужбовців і військової техніки вздовж усього кордону з Україною.
 

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині поліцейські затримали чоловіка, який тяжко травмував односельця

На Чернігівщині поліцейські затримали чоловіка, який тяжко травмував односельця 14:57

Оперативники та слідчі відділення поліції №1 (селище Короп) Новгород-Сіверського відділу поліції затримали 54-річного чоловіка, причетного до заподіяння тяжких тілесних ушкоджень односельцю під час спільного вживання алкогольних напоїв.

 Безпека, харчування та підвезення: як школи Чернігівщини підготувалися до нового навчального року

Безпека, харчування та підвезення: як школи Чернігівщини підготувалися до нового навчального року 12:55

Менш ніж за тиждень стартує новий навчальний рік. Як підготувалася до нього Чернігівщина, розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА начальник Управління освіти і науки ОДА Юрій Музика.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:51

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

27 серпня: цей день в Україні і світі

27 серпня: цей день в Україні і світі 08:50

День 1646 Російська агресія - Day 1646 Russian aggression

Бельгійські волонтери передали Чернігівщині пожежний автомобіль та дві «швидкі»

Бельгійські волонтери передали Чернігівщині пожежний автомобіль та дві «швидкі» 16:06

Сьогодні область отримала карету швидкої допомоги, спеціалізований ветеринарний автомобіль та великовантажне авто для пожежно-рятувальної служби. Автівки доставлено з Бельгії в межах благодійної ініціативи «Отець Карел для України».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини