Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 29 січня, 12:25:47

Микола Звєрєв: Спілкуючись із заявниками, розумієш – більшість людей іде до обласної ради відстоювати не власні, а громадські інтереси

24.07.2014   06:41

23 липня голова обласної ради Микола Звєрєв провів черговий прийом громадян, на який прийшли не лише десятки жителів Чернігівщини, але й біженці зі сходу України.

Зокрема, керівники ПАТ «Ніжинський жиркомбінат», порушили перед головою обласної ради питання щодо виробничих проблем. А ось, інвалід першої групи, чернігівець Петро Масол завітав до очільника обласної публічної влади з пропозицією стосовно вирішення наболілої для всіх інвалідів краю проблеми пандусів. Директор обласної універсальної наукової бібліотеки імені В.Г. Короленка Інна Алефіренко звернулася з питанням допомоги у справі фінансування для потреб тисяч читачів закладу додаткових друкованих засобів масової інформації…

Між тим, на кожен прийом до голови обласної ради все частіше звертаються біженці із східних регіонів України, які просять в основному допомогти із наданням тимчасового житла та працевлаштуванням. Цього разу до нього з проханням допомогти із житловим розміщенням звернулася утікачка з дитиною із міста Молодогвардійськ Луганської області, на що керівник розпорядився відповідальним працівникам органів місцевого самоврядування та виконавчої влади терміново позитивно відреагувати.

Голова обласної ради, спілкуючись з відвідувачами громадської приймальні, запевнив, що влада зробить все залежне, аби кожне із звернень було уважно розглянуто і отримало позитивне рішення.

Принагідно нагадаємо, що відповідно до затвердженого графіка, прийом громадян головою обласної ради здійснюється кожної другої, четвертої середи щомісяця. Попередній запис на прийом відбувається за адресою: м. Чернігів, пр. Миру, 43, каб. 106, або по телефону (0462) 676-652.
 

Останні новини Чернігівщини

Чернігівська область: піротехніки ДСНС провели Всеукраїнський урок із мінної безпеки

Чернігівська область: піротехніки ДСНС провели Всеукраїнський урок із мінної безпеки 11:41

28 січня фахівці групи піротехнічних робіт та підводного розмінування Аварійно-рятувального загону спецпризначення Головного управління ДСНС України у Чернігівській області в онлайн-форматі провели урок із мінної безпеки для учнів та педагогів Чернігівської загальноосвітньої школи № 33.

Вирок суду військовослужбовцю-наркоділку: 2 роки дисбату з конфіскацією майна

Вирок суду військовослужбовцю-наркоділку: 2 роки дисбату з конфіскацією майна 11:37

За процесуального керівництва Дарницької спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону засуджено військовослужбовця, який займався незаконним збутом наркотичних речовин.

29 січня - День пам’яті Героїв Крут

29 січня - День пам’яті Героїв Крут 11:29

Ця історія досі викликає неоднозначні оцінки. І це відбувається як з боку суспільно - політичної свідомості обох держав, учасниць згаданої події, так і з боку суто історичного підходу вельми шанованих дослідників. календар

Вакцинація від COVID-19 по Чернігівській області

Вакцинація від COVID-19 по Чернігівській області 16:12

З початку вакцинації станом на 28.01.2022 року в області щеплено всього 781 977 осіб.