Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 25 травня, 15:48:44

Голова облдержадміністрації попереджає керівництво районів про персональну відповідальність за надання допомоги родинам мобілізованих

21.07.2014   16:51

Поки на Сході нашої країни тривають воєнні дії, родини мобілізованих до лав Збройних Сил України жителів області продовжують потребувати допомоги.

Забезпечення всіх соціальних гарантій для цих осіб та членів їх сімей перебуває на особистому контролі голови облдержадміністрації Володимира Івашка.

На виконання доручення очільника області соціальні працівники відвідують такі родини, аналізуючи та узагальнюючи проблемні питання, більшість з яких стосуються допомоги по господарству, погашення кредитних зобов’язань, навчання дітей тощо.

Всі проблеми, по мірі їх виявлення, доводяться до відома голів районних державних адміністрацій, міських, районних та сільських голів та поступово вирішуються.

Слід відзначити досить активну роботу щодо надання допомоги по господарству (забезпечення паливом, сіном, проведення ремонтів господарських приміщень і т.д.) у Бахмацькому (де ці питання вирішено по всіх 22 сім’ях), Корюківському, Ніжинському, Сосницькому районах, які також надали цю допомогу майже 100% родин.

Проте трапляються непоодинокі випадки формального ставлення з боку влади до прохань членів родин мобілізованих військовослужбовців, а також затягування з їх вирішенням. Такі факти виявлені, зокрема, у Ріпкинському, Талалаївському, Чернігівському та Носівському районах.

Голова облдержадміністрації наголошує: персональну відповідальність за своєчасне та якісне вирішення усіх виявлених питань несе особисто влада на місцях, тому за ігнорування прохань людей посадовець цілком може розрахуватися не лише втратою довіри з боку громади, але й посадою.

- Попереджаю: принцип «моя хата з краю» тут не пройде. Родина, яка провела годувальника фактично на війну, має отримати від влади першочергову допомогу, а не байдуже ставлення. Усі подібні випадки зафіксовані і будуть ретельно вивчені. Якщо у представників владних структур немає чисто людського бажання допомогти, до них будуть застосовані інші важелі впливу. Адже воєнні дії врешті-решт припиняться, а повертати довіру людей до влади після таких випадків виявиться дуже складно, - підкреслює Володимир Івашко.
 

Останні новини Чернігівщини

За добу на Чернігівщині виявлено 169 вибухонебезпечних предметів — інформація від ГУ ДСНС в області станом на ранок 25 травня

За добу на Чернігівщині виявлено 169 вибухонебезпечних предметів — інформація від ГУ ДСНС в області станом на ранок 25 травня 13:18

Триває розмінування території області. За добу групи піротехнічних робіт та підводного розмінування ДСНС 67 разів залучалися до знешкодження вибухонебезпечних предметів та виявили і вилучили 169 таких предметів.

У Ніжинській громаді запустили старий млин, який не працював 10 років

У Ніжинській громаді запустили старий млин, який не працював 10 років 13:15

З початком повномасштабного наступу росії на Україну у Ніжині, як загалом і у всій Україні, спостерігався дефіцит продуктів. На початку березня постало питання забезпечення міста та району хлібом.

Вночі з території рф відбувся масований обстріл прикордоння Чернігівщини

Вночі з території рф відбувся масований обстріл прикордоння Чернігівщини 13:07

О 3.40 25 травня з боку російського населеного пункту любачене розпочався обстріл прикордонної території Новгород-Сіверського району Чернігівщини.

 росіяни зруйнували в Чернігівській області 3 700 будівель росіяни зруйнували в Чернігівській області 3 700 будівель

росіяни зруйнували в Чернігівській області 3 700 будівель росіяни зруйнували в Чернігівській області 3 700 будівель 13:01

Під час обстрілів й часткового захоплення російськими військами Чернігівської області загарбники знищили та пошкодили 3700 будівель.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 12:52

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 24 травня по 8:00 25 травня 2022 року