Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 25 травня, 01:53:00

Голова облдержадміністрації попереджає керівництво районів про персональну відповідальність за надання допомоги родинам мобілізованих

21.07.2014   16:51

Поки на Сході нашої країни тривають воєнні дії, родини мобілізованих до лав Збройних Сил України жителів області продовжують потребувати допомоги.

Забезпечення всіх соціальних гарантій для цих осіб та членів їх сімей перебуває на особистому контролі голови облдержадміністрації Володимира Івашка.

На виконання доручення очільника області соціальні працівники відвідують такі родини, аналізуючи та узагальнюючи проблемні питання, більшість з яких стосуються допомоги по господарству, погашення кредитних зобов’язань, навчання дітей тощо.

Всі проблеми, по мірі їх виявлення, доводяться до відома голів районних державних адміністрацій, міських, районних та сільських голів та поступово вирішуються.

Слід відзначити досить активну роботу щодо надання допомоги по господарству (забезпечення паливом, сіном, проведення ремонтів господарських приміщень і т.д.) у Бахмацькому (де ці питання вирішено по всіх 22 сім’ях), Корюківському, Ніжинському, Сосницькому районах, які також надали цю допомогу майже 100% родин.

Проте трапляються непоодинокі випадки формального ставлення з боку влади до прохань членів родин мобілізованих військовослужбовців, а також затягування з їх вирішенням. Такі факти виявлені, зокрема, у Ріпкинському, Талалаївському, Чернігівському та Носівському районах.

Голова облдержадміністрації наголошує: персональну відповідальність за своєчасне та якісне вирішення усіх виявлених питань несе особисто влада на місцях, тому за ігнорування прохань людей посадовець цілком може розрахуватися не лише втратою довіри з боку громади, але й посадою.

- Попереджаю: принцип «моя хата з краю» тут не пройде. Родина, яка провела годувальника фактично на війну, має отримати від влади першочергову допомогу, а не байдуже ставлення. Усі подібні випадки зафіксовані і будуть ретельно вивчені. Якщо у представників владних структур немає чисто людського бажання допомогти, до них будуть застосовані інші важелі впливу. Адже воєнні дії врешті-решт припиняться, а повертати довіру людей до влади після таких випадків виявиться дуже складно, - підкреслює Володимир Івашко.
 

Останні новини Чернігівщини

Цікаві факти про алое

Цікаві факти про алое 12:22

Популярна сьогодні кімнатна рослина алое вера бере свій початок з середземноморського регіону. Сьогодні в світі понад двісті видів цих рослин, які в природі зустрічаються в сухих та дуже жарких кліматичних умовах.

Емоційне вигорання: як повернути задоволення від життя та роботи

Емоційне вигорання: як повернути задоволення від життя та роботи 12:02

Постійне перебування в чотирьох стінах, відсутність спілкування з друзями та належної комунікації з колегами, стерті межі між роботою та особистим життям, накопичення стресу та багато інших незручностей, спричинених самоізоляцією, могли спровокувати емоційне вигорання.

Смачні рецепти вихідного дня: готуємо тушковану капусту

Смачні рецепти вихідного дня: готуємо тушковану капусту 11:53

Варіантів, як приготувати тушковану капусту, чимало. Але по-справжньому смачною страва вийде, якщо ви будете використовувати тільки свіжі та якісні інгредієнти. Завдяки хорошим продуктам і перевіреним рецептам ви зможете потішити себе та близьких новим «прочитанням» знайомої усім з дитинства їжі.

Свежие тренды в озеленении интерьера — просто добавь зелени

Свежие тренды в озеленении интерьера — просто добавь зелени 11:40

По мнению дизайнеров лучший способ освежить пространство — добавить в него зелени.

Гороскоп на наступний тиждень 25-31 травня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 25-31 травня 2020 року 11:32

На вас звалиться забагато інформації, захочеться бути активнішими, а для успішної діяльності необхідні різноманітність і зміни. На тижні контакти і кореспонденція стануть головними сферами життя. Взаємовідносини і спільна діяльність з братами, сестрами і сусідами особливо ефективна у цей період. Посилюється пристрасть до представників протилежної статі, можливе, відновлення колишніх романтичних зв’язків, однак, справжнє положення речей побачити та усвідомити складно.