Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 21 червня, 11:00:44

Уряд пропонує провести люстрацію держслужбовців і правоохоронних органів до 1 вересня 2015 року

21.07.2014   13:10Агенцiя

Кабінет міністрів пропонує провести процес люстрації державних органів влади, прокуратури та правоохоронних органів до 1 вересня 2015 року. Уряд пропонує провести люстрацію держслужбовців і правоохоронних органів до 1 вересня 2015 року.

Як передає кореспондент УНІАН, про це сказав міністр юстиції України Павло Петренко на засіданні Погоджувальної ради лідерів фракцій та голів комітетів парламенту. Він повідомив, що до парламенту внесено два законопроекти щодо оновлення державного апарату та спрощення публічних сервісів. За словами міністра, ці законопроекти пропонують “ввести мораторій на проведення будь-яких перевірок до кінця року всіма контролюючими органами України”.

За словами Петренка, уряд бере на себе зобов'язання до 1 жовтня внести до парламенту низку законопроектів, які “фактично приберуть ті функції контролюючих органів, які не відповідають європейським стандартам, ліквідують більшу частину інспекцій і контролюючих органів, які є фактично перевантажливими для нашого бізнесу”. Він додав, що цими законопроектами, по суті, передбачається розпочати процес люстрації державного апарату.

Відповідно до законопроектів, до 1 вересня 2015 року уряд повинен організувати і забезпечити проведення із залученням громадськості позачергової переатестації усіх державних службовців центральних і територіальних органів влади, а також провести переатестацію правоохоронних органів.

Як сказав Петренко, також рекомендується генеральному прокурору України провести до 1 вересня 2015 року переатестацію прокурорського і слідчого складу. Він наголосив, що законопроектами передбачено спрощення доступу до державної служби тим, хто має вищу освіту і належний професійний рівень.


http://www.unian.ua/politics/941960-uryad-proponue-provesti-lyustratsiyu-derjslujbovtsiv-i-pravoohoronnih-organiv-do-1-veresnya-2015-roku.html

Останні новини Чернігівщини

Найбільше він любив людей і небо: у Ніжині відкрили меморіальну дошку Герою України Данилу Мурашку 17:20

Сьогодні у Ніжині відбулося відкриття меморіальної дошки на честь нашого земляка, Героя України, легендарного військового льотчика, майора Данила Мурашка. Встановлено її на вулиці, яка віднедавна гордо носить його ім’я.

Результат Драгера — 2,25 проміле: патрульні відсторонили від керування нетверезого водія 16:36

Нещодавно патрулюючи вулицею Федора Уманця, за порушення ПДР інспектори зупинили автомобіль Mercedes-Benz 200 D.

Формуючи культуру пам’яті: у Чернігові відбулася зустріч із представницями ГО «Вшануй» 16:13

19 червня в Чернігівській міській раді відбулася робоча зустріч із Катериною Даценко та Єлизаветою Плескачовою — представницями громадської організації «Вшануй», яка займається розвитком культури пам’яті в Україні та популяризацією загальнонаціональної хвилини мовчання.

Понад 3,1 млн грн надійшло до місцевого бюджету за адміністративні послуги, надані землевпорядниками Чернігівщини з початку 2026 року 15:44

З початку поточного року землевпорядники Чернігівської області спрямували до загального фонду місцевого бюджету 3,101 млн грн за надані населенню адміністративні послуги з питань ведення Державного земельного кадастру.

Через отримані травми загинула пасажирка: повідомлено про підозру водію, який керував автомобілем напідпитку 15:10

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру 51-річному жителю Прилуцького району Чернігівської області у порушенні правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом у стані алкогольного сп'яніння, що спричинило смерть потерпілого (ч. 3 ст. 286-1 КК України).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини