Призначений заступник начальника Управління Управління МВС України в Чернігівській області
Заступником начальника Управління МВС України в Чернігівській області (державним службовцем) призначений Свєточев Микола Тимофійович.
Микола Тимофійович народився 21 вересня 1961 року в селі Шевченкове Новобугського району Миколаївської області.
В органах внутрішніх справ з 1983 року.
Починав службу оперуповноваженим відділення карного розшуку м. Миколаєва.
В подальшому пройшов шлях від оперуповноваженого з особливо важливих справ до заступника начальника УБОЗ УМВС України в Миколаївській області.
Перебував на посадах першого заступника начальника та начальника Бабушкінського районного відділу Дніпропетровського міського управління.
Працював заступником начальника управління карного розшуку УМВС України в Миколаївській області (убойний відділ).
В подальшому очолив Миколаївське міське управління УМВС України в Миколаївській області.
Після того обіймав посаду першого заступника начальника УМВС України в місті Севастополі – начальника УБОЗ.
З 20012 по 2013 рік працював на Сумщині на посаді заступника і першого заступника начальника УМВС України в Сумській області.
До березня 2014 року Микола Свєточев обіймав посаду заступника начальника ГУМВС України в Харківській області. З цієї посади звільнений у відставку за віком.
12 липня 2014 року наказом міністра внутрішніх справ України №1286 Свєточев Микола Тимофійович призначений заступником начальника Управління МВС України в Чернігівській області (державним службовцем).
Одружений, має двох дорослих дітей.
Останні новини Чернігівщини
Продовжено реєстрацію заяв на отримання допомоги на придбання твердого палива 12:56
До уваги мешканців Чернігівської міської територіальної громади, які фактично проживають у житлових будинках/приміщеннях, котрі опалюються твердим пічним побутовим паливом!
На Чернігівщині триває збирання пізніх культур та посів озимих 12:19
Аграрії Чернігівської області проводять збирання пізніх культур та продовжують посів озимих під урожай 2026 року.
Громади Чернігівщини – серед претендентів на участь у пілотуванні системи профорієнтації 11:48
Швейцарсько-український проєкт DECIDE спільно з Міністерством освіти і науки України запрошує територіальні громади долучитися до створення сучасної системи профорієнтації для учнів та учениць 8–9 класів.
Чернігівщина – серед найсильніших на Чемпіонаті України з хортингу! 11:27
З 10 до 11 жовтня в Києві відбувся чемпіонат України з хортингу, розділ "Боротьба" (ударна техніка рук та ніг - заборонена).
Надавачі психосоціальних послуг області вдосконалюють професійні знання і навички 11:10
Низку тематичних навчань і тренінгів відвідали фахівці у сфері психічного здоров’я та психосоціальної підтримки (ПЗПСП) Чернігівщини.