Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 23 квітня, 09:26:48

Обласна Програма поводження з твердими побутовими відходами чекає на своє вирішення

15.07.2014   07:46

14 липня перший заступник голови обласної ради Олександр Кодола разом із заступником голови обласної ради Валентином Мельничуком провів засідання робочої групи з підготовки проекту «Програми поводження з твердими побутовими відходами Чернігівської області на 2014-2020 роки».

Як вже повідомлялося, 23 квітня поточного року на нараді за участі депутатів постійної комісії обласної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології та природних ресурсів на чолі з Арсеном Дідуром, представників відповідних структурних підрозділів обласної держадміністрації і державних органів управління в Чернігівській області, попередньо були обговорені пропозиції та зауваження до проекту майбутньої Програми.

Отож на сьогоднішньому засіданні робочої групи її члени заслухали директора Департаменту ЖКГ, регіонального розвитку та інфраструктури облдержадміністрації Петра Головача та в.о. директора департаменту екології і природних ресурсів ОДА Катерину Тканко, представників інших структурних підрозділів державної виконавчої влади та органів місцевого самоврядування щодо готовності проекту згаданого документа.

Також на засіданні заслухано представника Головного управління Держземагентства в області щодо зрушень в оформленні правовстановлюючих документів на земельні ділянки під сміттєзвалищами.

За результатами обговорення порушеного питання, робоча група зробила висновок, що в роботі над проектом Програми є ще ряд певних недоліків, які треба якнайшвидше усунути.
 

Останні новини Чернігівщини

Чернігів і Огре підтримують творчий зв’язок: учні мистецьких шкіл обмінялися своїми роботами 11:43

Чернігів і латвійське Огре — міста-побратими, які від початку повномасштабної війни залишаються на постійному зв’язку. Минулого тижня до Чернігова вже вшосте завітав волонтер, диригент і директор мистецької школи Атварс Лакстігала.

 Дві студентки з Ніжина – серед цьогорічних переможців Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Дві студентки з Ніжина – серед цьогорічних переможців Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика 11:39

За результатами фінального етапу XXVI Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика дві студентки з Ніжина здобули призові місця.

Інклюзивність у дії: служба зайнятості допомогла облаштувати робоче місце для ветерана війни 11:37

Григорій Маханьков – ветеран війни, офіцер, учасник оборони Чернігова, кавалер орденів Богдана Хмельницького та «За мужність».

Чотири садочки Чернігівського району отримали сонячні електростанції від бізнесу 11:36

Комплекти сонячних електростанцій потужністю 25 кВт кожна сьогодні передали в Чернігівський садочок №26 та Новобілоуську громаду.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:28

Протягом минулої доби зареєстровано 21 небезпечну подію, а саме: 21 пожежу. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини