Офіційне роз’яснення стосовно ДТП, яке трапилося 13 січня поблизу адмінбудівлі УМВС України в Чернігівській області
Увечері 13 січня на проспекті Перемоги біля адмінбудівлі УМВС України в Чернігівській області сталася дорожньо-транспортна пригода.
Автомобіль “ОПЕЛЬ-АСТРА” під керуванням мешканця Чернігова зіткнувся зі службовим автомобілем “ФОЛЬКСВАГЕН-ТУАРЕГ”, яким керував вільнонайманий співробітник автогосподарства УМВС в області.
В службовому автомобілі також знаходився начальник УМВС України Чернігівській області генерал-майор міліції Олександр Григорович Михайлик.
Внаслідок ДТП автомобіль “ОПЕЛЬ-АСТРА” отримав механічні пошкодження лівої частини бампера та лівого крила. Автомобіль “ФОЛЬКСВАГЕН-ТУАРЕГ” отримав механічні пошкодження лівого крила та лівих передніх дверцят. Ніхто з учасників ДТП не постраждав.
Матеріали з оформлення ДТП працівники ДАІ склали в присутності понятих та працівників прокуратури міста Чернігова. Перевірку за фактом ДТП проводить прокуратура обласного центру.
Останні новини Чернігівщини
Прокуратура через суд стягнула з лісгоспу майже 1,4 млн грн шкоди, завданої незаконною порубкою дерев 11:54
Господарський суд Чернігівської області у повному обсязі задовольнив позов Новгород-Сіверської окружної прокуратури та зобов’язав ДП «Новгород-Сіверськрайагролісгосп» відшкодувати майже 1,4 млн грн шкоди, завданої незаконною порубкою дерев.
У Корюківській громаді працює мобільна соціальна служба 11:51
На Корюківщині запроваджено новий формат соціальної підтримки, який дозволяє оперативно реагувати на потреби мешканців, особливо у віддалених населених пунктах. З червня тут працює мобільна соціальна служба – на базі місцевого Центру надання соціальних послуг.
3740 звернень щодо домашнього насильства: у Чернігівській ОВА відбулося засідання профільної робочої групи 11:48
Напередодні старту Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» у Чернігові провели засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у співпраці та за підтримки Сабкластеру з питань гендерно зумовленого насильства та Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні.
У Чернігові поліцейські оперативно встановили і затримали грабіжника 11:46
Співробітники кримінальної поліції Чернігівського райуправління поліції спільно з патрульними поліцейськими «за гарячим слідом» встановили 18-річного молодика, причетного до відкритого заволодіння мобільним телефоном 50-річної чернігівки.
Чернігівські поліцейські перекрили канал незаконного поширення психотропних речовин 11:45
Оперативники Чернігівського районного управління поліції викрили 42-річного чоловіка, який займався розповсюдженням особливо небезпечних психотропних речовин. Зловмисника затримано, йому загрожує до 10 років позбавлення волі.