Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 31 березня, 02:38:47

У Прилуках будуть діяти нові Правила благоустрою території міста

11.07.2014   13:13Агенцiя

На нараді по питанню розробки Правил благоустрою території міста Прилуки міський голова Дмитро Васильович Барнаш запропонував взяти за основу “Правила благоустрою території міста Вінниці” з вилученням інформації щодо об’єктів, відсутніх у місті Прилуки.

В ході обговорення вносилися пропозиції щодо поводження з відходами, утримання зелених насаджень у населених пунктах, умов визначення прилеглих територій земельних ділянок та об'єктів нерухомості, заборони паркування транспортних засобів на “зелених зонах” та інше.

Ніязов Р.Ю., Барнаш Д.В., Назім В.І. обговорили та погодили пункт проекту Правил утримання території міста Прилуки: “Власник об'єкта благоустрою за поданням його балансоутримувача щорічно затверджує заходи з утримання та ремонту цього об'єкта на наступний рік та передбачає кошти на виконання цих заходів. Балансоутримувач об'єкта благоустрою несе повну відповідальність за виконання затверджених заходів у повному обсязі”.

Бойченко А.Г. повідомив, що згідно Правил утримання зелених насаджень у населених пунктах України забороняється згрібати опале листя в паркових зонах міста, а також скошену траву невеликого розміру з метою збереження ґрунту.

Ходюк В.Г. унесла пропозицію щодо заборони насадження високорослих дерев під лініями електропередач.

Назім В.І. уніс пропозицію доповнити розділ “Порядок здійснення благоустрою, утримання об'єктів та елементів благоустрою підприємствами, установами, організаціями, фізичними особами - суб’єктами підприємницької діяльності, що здійснюють окремі види діяльності” пунктом щодо зобов’язання суб’єктів господарської діяльності відновлювати тверде покриття тротуарів асфальтобетонною сумішшю або фігурними елементами мощення в разі його пошкодження, руйнування чи зносу з визначенням критеріїв його задовільного стану.

Ряжечкіна Л.А. унесла пропозицію доповнити пункт “Порядок здійснення благоустрою, утримання об'єктів та елементів благоустрою під час будівництва, земляних, монтажних, ремонтних та інших робіт” підпунктом щодо вимоги забезпечення безрозривного тротуарного покриття біля об’єктів будівництва чи переобладнання з улаштуванням тротуарного покриття і між об’єктами.

Кубрак Л.О. підняла питання надання права громадянам порушувати Правила благоустрою території міста Прилуки в частині розміщення на зелених зонах будівельних матеріалів на час проведення будівельних робіт.

Барнаш Д.В. підняв питання визначення механізму стягнення збору за проїзд територією міста важковагового автотранспорту з метою участі його власників у відновленні автомобільних доріг міста.

Зауважив про необхідність доопрацювати проект Правил благоустрою території міста Прилуки та розпочати процедуру оприлюднення регуляторного акту.

Міський голова доручив заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сивенку О.І. підготувати на чергову сесію міської ради проект рішення про включення Правил благоустрою території міста Прилуки (в новій редакції) в план регуляторної діяльності на 2014 рік.


Прилуцька міська рада

Останні новини Чернігівщини

Чернігівська поліція відкрила кримінальне провадження за фактом перешкоджання професійній діяльності журналістів 16:42

Сьогодні близько 13-ї години до поліції звернулася знімальна група одного з чернігівських телеканалів.

Бронювання військовозобов’язаних на Чернігівщині. Куди звертатися та які документи подавати? 15:55

В Україні запрацював новий Порядок бронювання військовозобов’язаних на період мобілізації та на воєнний час.

Сьогодні вночі на проспекті Левка Лук’яненка патрульні поліцейські виявили громадянина. 15:49

На запитання інспекторів чому він у комендантську годину не вдома, чоловік став лихословити та ображати поліцейських.

Поліція Чернігівщини скерувала до суду справу щодо організованої транснаціональної злочинної групи торгівців людьми 15:47

Співробітники відділу міграційної поліції Чернігівщини разом з слідчими обласної поліції спільно зі Службою безпеки України завершили досудове розслідування та передали прокурору Чернігівської обласної прокуратури для направлення до суду обвинувальний акт щодо організованої групи торгівців людьми.

На Чернігівщині стартував проєкт «Лабораторії творчого діалогу» 15:42

Місцеве самоврядування та мешканці громад із допомогою U-LEAD заново вчаться комунікувати