Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 3 квітня, 08:19:00

У Прилуках будуть діяти нові Правила благоустрою території міста

11.07.2014   13:13Агенцiя

На нараді по питанню розробки Правил благоустрою території міста Прилуки міський голова Дмитро Васильович Барнаш запропонував взяти за основу “Правила благоустрою території міста Вінниці” з вилученням інформації щодо об’єктів, відсутніх у місті Прилуки.

В ході обговорення вносилися пропозиції щодо поводження з відходами, утримання зелених насаджень у населених пунктах, умов визначення прилеглих територій земельних ділянок та об'єктів нерухомості, заборони паркування транспортних засобів на “зелених зонах” та інше.

Ніязов Р.Ю., Барнаш Д.В., Назім В.І. обговорили та погодили пункт проекту Правил утримання території міста Прилуки: “Власник об'єкта благоустрою за поданням його балансоутримувача щорічно затверджує заходи з утримання та ремонту цього об'єкта на наступний рік та передбачає кошти на виконання цих заходів. Балансоутримувач об'єкта благоустрою несе повну відповідальність за виконання затверджених заходів у повному обсязі”.

Бойченко А.Г. повідомив, що згідно Правил утримання зелених насаджень у населених пунктах України забороняється згрібати опале листя в паркових зонах міста, а також скошену траву невеликого розміру з метою збереження ґрунту.

Ходюк В.Г. унесла пропозицію щодо заборони насадження високорослих дерев під лініями електропередач.

Назім В.І. уніс пропозицію доповнити розділ “Порядок здійснення благоустрою, утримання об'єктів та елементів благоустрою підприємствами, установами, організаціями, фізичними особами - суб’єктами підприємницької діяльності, що здійснюють окремі види діяльності” пунктом щодо зобов’язання суб’єктів господарської діяльності відновлювати тверде покриття тротуарів асфальтобетонною сумішшю або фігурними елементами мощення в разі його пошкодження, руйнування чи зносу з визначенням критеріїв його задовільного стану.

Ряжечкіна Л.А. унесла пропозицію доповнити пункт “Порядок здійснення благоустрою, утримання об'єктів та елементів благоустрою під час будівництва, земляних, монтажних, ремонтних та інших робіт” підпунктом щодо вимоги забезпечення безрозривного тротуарного покриття біля об’єктів будівництва чи переобладнання з улаштуванням тротуарного покриття і між об’єктами.

Кубрак Л.О. підняла питання надання права громадянам порушувати Правила благоустрою території міста Прилуки в частині розміщення на зелених зонах будівельних матеріалів на час проведення будівельних робіт.

Барнаш Д.В. підняв питання визначення механізму стягнення збору за проїзд територією міста важковагового автотранспорту з метою участі його власників у відновленні автомобільних доріг міста.

Зауважив про необхідність доопрацювати проект Правил благоустрою території міста Прилуки та розпочати процедуру оприлюднення регуляторного акту.

Міський голова доручив заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сивенку О.І. підготувати на чергову сесію міської ради проект рішення про включення Правил благоустрою території міста Прилуки (в новій редакції) в план регуляторної діяльності на 2014 рік.


Прилуцька міська рада

Останні новини Чернігівщини

Медзасоби та захисне спорядження, отримане від держави, розподілено в лікарні області

Медзасоби та захисне спорядження, отримане від держави, розподілено в лікарні області 12:17

Останніми днями Чернігівська область отримала від держави декілька партій медзасобів та захисного спорядження для протидії поширенню COVID-19.

Упродовж минулої доби вогнеборці Чернігівщини ліквідували 9 пожеж

Упродовж минулої доби вогнеборці Чернігівщини ліквідували 9 пожеж 12:08

Останнім часом можна побачити окутані клубами диму від вогнищ присадибні ділянки, відкриті території, лісопаркові зони тощо.

За реагування військової прокуратури командир військової частини відбуде покарання на гауптвахті

За реагування військової прокуратури командир військової частини відбуде покарання на гауптвахті 11:45

Чернігівським районним судом Чернігівської області за результатами розгляду протоколу про вчинення військового адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 172 – 15 ч. 2 КУпАП, майора ЗСУ, виконуючого обов’язки командира військової частини, яка дислокована на Чернігівщині, притягнуто до адміністративної відповідальності.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини