Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 9 грудня, 12:37:02

Володимир Івашко: Перехід на альтернативні види енергії – ключове завдання сьогодення

10.07.2014   12:49

Про це голова обласної державної адміністрації Володимир Івашко заявив під час наради з питань реалізації в області проектів реконструкції систем опалення з використанням альтернативних видів палива.

У засіданні також взяли участь керівництво Департаменту ЖКГ Чернігівської ОДА, КЕП «Чернігівська ТЕЦ» ТОВ фірма «ТехНова», ПАТ «Облтеплокомуненерго» та представники інвесторів.

Урядом країни поставлено завдання щодо економії до кінця 2014 року та на опалювальний період 2014/2015 років забезпечити зменшення споживання природного газу не менше 10% від споживання 2013 року.

Торік підприємствами теплоенергетики проведено реконструкцію 11 котелень та на 26-ти об’єктах бюджетної сфери, в тому числі на 12-ти об’єктах встановлено твердопаливні котли, потужністю 3,2 МВт.

Технічне переоснащення об’єктів підприємств теплоенергетики минулого року забезпечило зниження споживання природного газу на 10% (з 226,1 млн м куб до 203,8 млн м куб). По бюджетних установах зекономлено біля 1,5 млн м3 природного газу.

У цьому році роботи проводяться на 12 котельнях підприємств теплоенергетики. Крім того, продовжується робота з інвесторами щодо встановлення на 15-ти об’єктах бюджетної сфери сучасного котельного обладнання.

Володимир Івашко акцентував увагу присутніх на тому, що при виконанні підготовчих робіт теплового господарства до опалювального періоду необхідно провести реконструкцію котелень, в тому числі з переведення на використання альтернативних природному газу видів палива.

Ситуація, що склалася в державі, вимагає від нас організації життєзабезпечення нашого регіону в особливому режимі.

- Скорочення споживання природного газу та перехід на альтернативні види енергії – ключові завдання сьогодення. Роботи з реконструкції котелень і мереж та їх технічного переоснащення важливо завершити їх в період підготовки житлово-комунального господарства до осінньо-зимового періоду,- наголосив очільник області.
 

Останні новини Чернігівщини

 Правом на податкову знижку скористалися 4,5 тис мешканців Чернігівщини

Правом на податкову знижку скористалися 4,5 тис мешканців Чернігівщини 12:33

Протягом січня–листопада 2021 року податкові декларації про майновий стан і доходи за 2020 рік у зв’язку з використанням права на податкову знижку подали понад 4,5 тисяч мешканців Чернігівської області, які визначили до повернення з бюджету 12,4 млн грн податку на доходи фізичних осіб.

До війни був столяром, різьбярем, монтажником, а після став слюсарем

До війни був столяром, різьбярем, монтажником, а після став слюсарем 12:31

Війна розділила життя на «до» і «після»…

Чернігівські рятувальники профілактичними заходами запобігають пожежам у приватному житловому секторі громадян

Чернігівські рятувальники профілактичними заходами запобігають пожежам у приватному житловому секторі громадян 12:29

В умовах низьких температур зростає ризик виникнення пожеж у житловому секторі громадян, спричинених необережним поводженням з вогнем, порушенням правил влаштування та експлуатації опалювальних печей і димарів, електромереж і електропобутових приладів.

 Деснянська громада готує проєкт розвитку туризму

Деснянська громада готує проєкт розвитку туризму 12:27

Команда Деснянської громади працює над розробкою проєкту розвитку туристичного потенціалу територій для отримання фінансування від Українського культурного фонду.

 Сергій Василина представив нового керівника Новгород-Сіверської окружної прокуратури

Сергій Василина представив нового керівника Новгород-Сіверської окружної прокуратури 12:27

Сьогодні керівник Чернігівської обласної прокуратури Сергій Василина представив колективу нового керівника Новгород-Сіверської окружної прокуратури Ігоря Голубинського.