Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 23 червня, 13:05:19

У Чернігові відбувся мітинг-протест Комітету опору диктатурі

14.10.2011   16:36

Похмуре небо. Холодний осінній дощ, що час від часу зривався на перехожих. Мокре листя під ногами. Білий намет-приймальня, що стоїть вже кілька місяців навпроти обласної адміністрації, сьогодні притягував до себе чернігівців більше, ніж завжди.

І не дивно. Тут збиралися на мітинг-протест проти рішення Печерського суду, який виніс обвинувальний вирок Юлії Тимошенко.

Проте прийшло небагато. Так, переважно люди старшого покоління, партійці та представники Комітету опору диктатурі. Були тут і прапороносці. Білі з червоним прапори дуже гарно виглядали на фоні осінніх дерев. Особливо яскраво на загальному похмурому фоні виділялися кілька дівчаток та хлопців у червоних накидках та з червоними прапорами. Ні, не компартія - інші.

З літератури роздавали "Депутатський вісник народного депутата України Валерія Дубіля" та листівку "Україні - волю".

Біля палатки розташувався керівник міської організації "Батьківщина" Олег Русін з гучномовцем. Він запрошував чернігівців до участі у мітингу та нагадував тему зібрання.
Після вступної промови лідер обласної організації політичної партії "Батьківщина" Олександр Кодола зачитав заяву Комітету опору диктатурі. У якій йшлося про недопустимість диктатури в країні, про те, що "опозиція оскаржуватиме вирок Юлії Тимошенко в українських судах та найголовніше в Європейському суді з прав людини". Далі йшлося, що представники Комітету "ще більше ніж учора впевнені в перемозі над диктатурою, поверненні України на шлях демократичного європейського розвитку".

Крім лідера "Батьківщини" до слова був запрошений Володимир Ступак, лідер УНП. Він привітав зі святом Покрови  та наголосив, що "зараз час єднатися всім демократичним силам і в Чернігові і по всій Україні. Ми відновлюємо свою солідарність і наш протест разом з вами проти свавілля в Україні…"

Також з промовою виступив лідер чернігівського УДАРу Сергій Аверченко та інші представники комітету опору.

Резолюцію мітингу підписали представники 11 організацій та партій: "Батьківщина", "Громадянська позиція", УНП, ПРП, НРУ, УДАР, Народна самооборона, громадський рух "Оновлення країни",  "За Україну", "Жінки Батьківщини", Організація роботодавців "Солідарність".

По закінченню спільну заяву організатори мітингу передали голові Чернігівської ОДА.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові відкрили мультиспортивну арену, встановлену за підтримки міста-побратима Аахена 12:45

Понад 500 юних спортсменів Чернігова отримали новий сучасний простір для тренувань. На території веслувальної бази ДЮСШ «Україна» на березі Десни офіційно розпочала роботу мультиспортивна ігрова арена з тренажерним обладнанням, встановлена завдяки підтримці міста-побратима Аахена в межах проєкту Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ).

Мобільність у кризових умовах: 12 позашляховиків Mitsubishi стали на захист життєдіяльності громад завдяки надійному плечу підтримки німецьких партнерів THW 12:17

Завдяки багаторічній співпраці з Німецьким федеральним агентством з надання технічної допомоги Technisches Hilfswerk (THW) прифронтові територіальні громади Чернігівщини, для яких в умовах постійних ворожих атак надійний транспорт є питанням виживання та ефективності, отримали транспортні засоби Mitsubishi L 200 Double cabine GL в кількості 12 одиниць.

У Прилуках поліцейські затримали підозрювану у збуті наркотиків 11:45

Cпівробітники відділу кримінальної поліції спільно зі слідчими Прилуцького районного відділу поліції під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури задокументували низку фактів незаконного збуту наркотичних засобів і психотропних речовин, до яких причетна 37-річна місцева жителька.

Безбар’єрність як щоденна реалізація конституційних прав: у Чернігові відбулася діалогова платформа 11:13

Напередодні Дня Конституції України у Чернігові відбулася діалогова платформа «Конституція рівних можливостей: Україна без бар’єрів».

У Чернігові провели «Турнір Незламних» серед учасників бойових дій 10:50

У Чернігові днями провели футбольний «Турнір Незламних» серед учасників бойових дій. Його організували Чернігівська обласна асоціація футболу спільно з ГО «Платформа підтримки героїв».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини