Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 4 грудня, 18:00:44

У обласному центрі зайнятості провели нараду

13.01.2012   12:05Агенцiя

11 січня в Чернігівському ОЦЗ відбулася обласна нарада "Про виконання бюджетної програми та контроль за використанням бюджетних коштів", в якій взяли участь керівний склад ОЦЗ і директори БЦЗ.

Відкриваючи нараду, директор обласного центру зайнятості Лідія Падалка поінформувала присутніх про результати виконання бюджетної програми у 2011 році та основні завдання на наступний рік. Також перед присутніми виступили начальники відділів ОЦЗ.

Зокрема, начальник відділу статистики та прогнозування Тетяна Садова розповіла про результати діяльності обласної служби зайнятості у минулому році та планові завдання на 2012 рік. Начальник фінансово-аналітичного відділу Наталія Тевкун доповіла про кошторис видатків на 2012 рік.

Начальник відділу організації сприяння працевлаштуванню ОЦЗ Сергій Роговець акцентував увагу присутніх на організації роботи працевлаштування незайнятих громадян.

Про перспективи організації професійного навчання безробітних на замовлення роботодавців, йшлося у виступі начальника відділу організації профнавчання ОЦЗ Сергія Заровного.

Про перспективи співпраці з роботодавцями в напрямку працевлаштування безробітних шляхом створення дотаційних робочих місць повідомила начальник відділу організації надання послуг роботодавцям Людмила Лисобикова.

Підводячи підсумки наради, директор обласного центру зайнятості Лідія Падалка зобов’язала директорів БЦЗ забезпечити виконання завдань, які стоять перед Чернігівською обласною службою зайнятості, відповідно до плану дій на 2012 рік.


Оксана Большак, головний спеціаліст відділу організаційної та інформаційної роботи

Останні новини Чернігівщини

#МарЛені. Зустрічі реальна та віртуальна

#МарЛені. Зустрічі реальна та віртуальна 17:59

3 грудня шевченківці мали щасливу можливість знову зустрітися з чернігівськими глядачами, аби представити ще одну прем’єрну виставу «МарЛені», поставлену заслуженим артистом України Андрієм Бакіровим за мотивами п’єси сучасної німецької літераторки Теа Дорн.

Помолилися за 6-х загиблих у листопаді Захисників України та померлого кіборга з Чернігова

Помолилися за 6-х загиблих у листопаді Захисників України та померлого кіборга з Чернігова 17:56

2 грудня, у перший четвер місяця, у Козацькому кафедральному соборі святої великомучениці Катерини Православної церкви України в Чернігові проведено панахиду за воїнами, які у листопаді цього року віддали своє життя за нашу країну, а також за всіх загиблих у боях за незалежність України.

Х міжнародна конференція «Розумовські зустрічі»

Х міжнародна конференція «Розумовські зустрічі» 12:07

Якою стала Україна за 30 років незалежності; здобутки та виклики для територіальних громад після завершення об’єднавчих процесів у 2020 р.

Станом на 4 грудня в Україні зафіксовано 13206 нових випадків COVID-19

Станом на 4 грудня в Україні зафіксовано 13206 нових випадків COVID-19 12:01

13 206 нових випадків COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 4 грудня 2021 року. Зокрема, захворіли 1196 дітей та 200 медпрацівників.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 11:57

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 03 грудня по 8:00 04 грудня 2021 року