Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 17 вересня, 04:05:33

Українсько-російський кордон на території Чернігівщини суттєво зміцнено

01.07.2014   16:05

Про це радника Президента України Миколу Томенка поінформували прикордонники, з якими він спілкувався 30 червня під час перебування на Чернігівщині.

Микола Томенко разом з головою обласної державної адміністрації Володимиром Івашком відвідали 169-й навчальний центр Сухопутних військ Збройних Сил України в смт Десна Козелецького району, зустрілися з військовослужбовцями 1-ї окремої танкової бригади, які готуються до виконання завдань в АТО в смт Гончарівське Чернігівського району, відвідали митний пост «Грем’яч» та табір базування мотоманевренної групи Державної прикордонної служби України у с. Вороб’ївка Новгород-Сіверського району.

Вони передали військовим частинам розвантажувальні жилети, ліхтарі на сонячних батареях, акумулятори, каремати, нашлемні ліхтарі, зарядні пристрої, польові душі тощо.

Спілкуючись і солдатами і офіцерами, Микола Томенко наголосив на важливості не відновлення, а створення нових Збройних сил та системи правоохоронних органів. Військовослужбовці, в свою чергу, поінформували про те, що за останній період суттєво укріплені державні кордони, продумана система, як забезпечити контроль та безпеку на української території.

Підбиваючи підсумки поїздки, Микола Томенко зазначив, що відчувається багато позитивних зрушень в організації роботи і військових навчальних центрів, і прикордонників. «Натомість очевидно, що цю тенденцію треба закріпити і з точки зору кадрових змін, і з точки зору фінансування, щоб цим опікувалися не громадяни України, підприємці чи місцева влада, а держава – через відповідні структури влади», – зазначив радник Президента.
 

Останні новини Чернігівщини

08:23

Прокуратура повертає у власність громади гідроспоруди на Коропщині

Прокуратура повертає у власність громади гідроспоруди на Коропщині 08:19

З метою захисту інтересів територіальної громади, прокуратура звернулася до суду з заявами про передачу чотирьох гідротехнічних споруд, площею понад 20 тис. м2, у комунальну власність.

Чернігівська обласна дитяча лікарня отримала сучасний ультразвуковий сканер від благодійників 08:16

Завдяки Благодійній організації La Chaine de l'Espoir Чернігівська обласна дитяча лікарня поповнилась сучасним ультразвуковим сканером експертного класу з кардіонахилом.

Продовжила справу загиблого чоловіка: до лав поліції Чернігівщини доєдналася дружина Героя-захисника Чернігова Дарина Христенок 08:13

Начальник поліції Чернігівщини Іван Іщенко привітав у лавах поліції Чернігівщини Дарину Христенок, дружину полеглого Героя Олексія Христенка, який загинув у 2022 році під час оборони Чернігова від російських загарбників.

Бронза світового рівня: Данило Жасан — призер чемпіонату світу з боксу-2025 у Ліверпулі 08:10

З 4 по 14 вересня у місті Ліверпуль (Велика Британія) проходить чемпіонат світу з боксу World Boxing Championship 2025, який об’єднав 540 найсильніших спортсменів із 66 країн світу.