Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 24 серпня, 15:28:18

Ремонт по вулиці Елеваторній — буде

24.06.2014   11:33

21 червня чернігівці «перекрили» вул. Елеваторну, що на Масанах, втомившись від численних вибоїн та розбитих доріг. Як пояснили самі громадяни, це стало вимушеним кроком, аби привернути увагу міських чиновників, котрі, на їхню думку, не хочуть ремонтувати дороги.

Разом з тим, за рахунок субвенцій з державного бюджету у 2014 році передбачено 2 млн. грн. на поточний ремонт трьох вулиць у м. Чернігові.

З них 800 тис. грн. Чернігівська міська рада запропонувала витратити саме на вул. Елеваторну. Після отримання проектно-кошторисної документації управлінням капітального будівництва облдержадміністрації були оголошені торги, які мали відбутися ще 18 червня.

Відповідно до вимог законодавства, у зв’язку з перейменуванням управління у Департамент інвестиційного розвитку та капітального будівництва торги було перенесено на тиждень — на 26 червня. На них буде визначено компанію-підрядника, яка безпосередньо виконуватиме ремонтні роботи.

Ця ситуація перебуває на контролі як міської, так і обласної влади. Затримка ж у ремонті вулиці пов’язана не з непрофесіоналізмом чи небажанням чиновників працювати, а з необхідністю дотримання усіх встановлених законом вимог та процедур.
 

Останні новини Чернігівщини

24 серпня - День незалежності України

24 серпня - День незалежності України 09:05

Історію України прийнято відраховувати з моменту створення Київської держави в 9 столітті.

Відбулось відкриття виставки

Відбулось відкриття виставки "Міфологічні мотиви та образи в українському мистецтві" 15:37

23 серпня у Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана з нагоди Дня незалежності України відбулось відкриття виставки «Міфологічні мотиви та образи в українському мистецтві».

У Чернігові відзначили День Державного Прапора

У Чернігові відзначили День Державного Прапора 15:06

П’ятнадцять років тому на знак глибокої поваги українців до одного з основних символів держави був підписаний Указ Президента про встановлення Дня Державного Прапора України.

Призначено керівника комунального закладу РЛП

Призначено керівника комунального закладу РЛП "Міжрічинський" 13:29

Виконуючим обов’язки директора комунального закладу «Регіональний ландшафтний парк «Міжрічинський» Чернігівської обласної ради призначено Сергія Кошового.