Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 23 жовтня, 02:55:18

Стан проведення ремонтних та будівельних робіт на автомобільних дорогах області розглянуто на нараді, яку провів голова облради Микола Звєрєв

24.06.2014   07:49

Оскільки автомобільні дороги є важливою складовою інфраструктури, то проведення ремонтних і будівельних робіт на автошляхах Чернігівщини голова обласної ради визначив пріоритетним завданням.

Як наголосив Микола Звєрєв, забезпечення своєчасного виконання дорожніх робіт потребує координації спільних дій і можливостей фінансування. А для цього треба максимально задіяти будівельний комплекс області і, звичайно ж, асфальтні заводи. Адже за цим стоять люди, їхня зарплата та відрахування до бюджету.

Нарада відбулася за участю в. о. начальника Служби автомобільних доріг у Чернігівській області Євгена Зражевеця, керуючого апаратом обласної ради Сергія Фесенка, заступника директора Департаменту фінансів облдержадміністрації – начальника управління фінансів виробничої сфери Володимира Федчука, заступника начальника департаменту інвестиційного розвитку та капітального будівництва обласної державної адміністрації Сергія Нітченка, заступника голови постійної комісії обласної ради з питань зв’язку, транспорту та енергетики Віктора Мащенка, директора комунального підприємства «Консалтинговий центр «Сіверщина» обласної ради Наталії Каменської.

Інформуючи про проведену Службою автомобільних доріг в області роботу, в. о. начальника цієї організації Євген Зражевець акцентував увагу присутніх на активізації роботи по благоустрою ділянки дороги при в’їзді в обласний центр. Підтримавши ідею багатьох інших населених пунктів України, працівники служби автомобільних доріг області пофарбували у кольори національного прапора України міст через річку Десна, що у м.Чернігів, а також проводять роботи по приведенню в належний експлуатаційний стан цього мосту. Триває робота по ліквідації ямковості на автодорогах області, заходи із прибирання поваленних дерев, трави та сміття на узбіччях доріг.

Серед об’єктів поточного ремонту на цей рік, Євген Зражевець озвучив автомобільну дорогу державного значення М-01 Київ – Чернігів – Нові Яриловичі. Він повідомив, що на автошляхах загального користування Чернігівської області вперше розпочато впровадження новітньої технології ремонту дорожнього покриття «Гарячий ремікс». Цей спосіб ремонту шляхів має ряд суттєвих переваг у порівнянні з традиційною технологією.

У свою чергу, заступник начальника Департаменту інвестиційного розвитку та капітального будівництва обласної державної адміністрації Сергій Нітченко доповів про освоєння понад 34 мільйонів гривень субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам для будівництва, реконструкцій, ремонту та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах області. За його інформацією сьогодні на розрахунковий рахунок надійшло 6452,2 тисяч гривень, проплачено 1604,4 тисяч гривень. А у казначействі зареєстровано платіжних доручень на 2121,1 тисяч гривень.

Підсумовуючи нараду, Микола Звєрєв зазначив, що відбулася предметна розмова, за результатами якої буде підготовлено проект Постанови Кабінету Міністрів України. Озвучені питання будуть розглянуті профільною постійною комісією обласної ради та підтримані депутатами. Серед питань, які потребують нагального вирішення, голова обласної ради назвав, зокрема, розблокування будівельного комплексу. Бо це, за його словами, робочі місця, заробітна плата і, відповідно, відрахування до бюджету.

– Інтерес у нас спільний. Це у першу чергу – інтереси області і людей. Будемо залучати до цього державне і приватне партнерство, учасників соціальних угод та представників бізнесових структур, – зазначив головуючий.
 

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 202 нових випадки COVID-19

Виявлено 202 нових випадки COVID-19 16:50

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 22 жовтня зафіксовано 202 нових випадки інфікування COVID-19.

Проаналізували готовність області до проведення виборів

Проаналізували готовність області до проведення виборів 12:41

Вибори, які мають відбутися в Україні вже найближчої неділі, відрізняються від попередніх за кількома пунктами. Серед основних — новий виборчий кодекс, нові громади, які вперше обиратимуть своїх депутатів, епідемія коронавірусу, яка значно ускладнює організацію виборчого процесу.

За позовом прокурора суд зобов’язав оформити право власності на будівлю дитячого садка

За позовом прокурора суд зобов’язав оформити право власності на будівлю дитячого садка 12:18

Чернігівським окружним адміністративним судом задоволено позов Ніжинської місцевої прокуратури, зобов’язавши одну із сільських рад Ніжинського району вчинити дії щодо реєстрації права власності на будівлю дитячого садка площею 480 кв.м. орієнтовною вартістю 4,2 млн. грн.

Які працівники потрібні роботодавцям сьогодні?

Які працівники потрібні роботодавцям сьогодні? 10:51

Майже 8 тисяч безробітних громадян працевлаштовано обласною службою зайнятості протягом січня-вересня 2020 року, що на 6% більше, ніж за відповідний період торік. Про це свідчить підсумкова статистика за 9 місяців. Отже, яку роботу пропонують роботодавці сьогодні?

У Чернігові провели торги з продажу права оренди на дві земельні ділянки

У Чернігові провели торги з продажу права оренди на дві земельні ділянки 10:45

21 жовтня в Чернігівській міській раді відбулися торги з продажу права оренди на дві земельні ділянки несільськогосподарського призначення комунальної власності.