Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 6 квітня, 22:39:39

Сьогодні 41 сесія Чернігівської міської ради завершила свою роботу

20.06.2014   16:48

20 червня продовжила свою роботу 41 сесія Чернігівської міської ради. Міський голова Олександр Соколов, відкриваючи пленарне засідання, звернувся до присутніх із проханням вшанувати пам'ять загиблих військових на сході України.

Після затвердження порядку денного міська рада прийняла рішення про надання дозволу комунальному закладу "РЛП "Ялівщина" Чернігівської обласної ради на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок орієнтовною площею 168,7 га за рахунок земель запасу комунальної власності територіальної громади м. Чернігова для функціонування регіонального ландшафтного парку «Ялівщина» з подальшою передачею зазначених земельних ділянок до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Чернігівської області.

Як повідомлялось раніше, питання про Ялівщину було відкладене з попереднього пленарного засідання міської ради до прийняття відповідного рішення обласною радою. 17 червня Чернігівська обласна рада проголосувала за створення комунального закладу «Регіональний ландшафтний парк «Ялівщина» Чернігівської обласної ради у межах 168,7 га. Також обласна рада звернулась до Чернігівської міської ради з клопотанням про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок орієнтовною площею 168,7 га із земель запасу комунальної власності територіальної громади м.Чернігова для функціонування регіонального ландшафтного парку «Ялівщина».

Крім того, обласна рада рекомендувала депутатам міськради протягом 2014 року утриматися від прийняття рішень щодо передачі у приватну власність, надання в оренду та зміни цільового призначення земельних ділянок юридичних та фізичних власників на правах оренди, постійного користування чи приватної власності в межах територій лісопарку «Ялівщина». Проте, за цей пункт депутати міської ради поіменним голосуванням не дали необхідної кількості голосів.

Депутати міської ради також схвалили текст Звернення міської ради до Верховної Ради України щодо скасування положень Закону України "Про запобігання фінансової катастрофи та створення передумов для економічного зростання України" в частині внесення змін до Закону України "Про державну допомогу сім'ям з дітьми".

Міська рада затвердила рішення про зміну граничної чисельності працівників Чернігівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та встановила її в кількості 13 осіб. Ці зміни здійснені відповідно до Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про державний бюджет України на 2014 рік" та відповідної постанови КМУ.

Депутати також розглянули низку земельних питань.

Останні новини Чернігівщини

Ніжин: щотижнева розширена оперативна нарада при міському голові. Інформація керівників медичних установ

Ніжин: щотижнева розширена оперативна нарада при міському голові. Інформація керівників медичних установ 13:55

6 квітня відбулась щотижнева розширена оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника. На період карантинного режиму змінений формат наради, щоб мінімізувати перебування великої кількості людей.

У Чернігові про одиноких літніх людей піклуються фахівці двох територіальних центрів

У Чернігові про одиноких літніх людей піклуються фахівці двох територіальних центрів 13:49

У Чернігові про самотніх людей похилого віку, які вже потребують сторонньої допомоги, піклуються, зокрема, фахівці територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Деснянської та Новозаводської районних у місті Чернігові рад.

Поліцейські інформують: ТОП-3 аварійно-небезпечних ділянок Чернігівської області

Поліцейські інформують: ТОП-3 аварійно-небезпечних ділянок Чернігівської області 13:45

За поліцейською статистикою, аварії на Чернігівщині найчастіше траплялися у світлий час доби. За видами транспорту учасниками ДТП у 83,5% були легкові автівки, у 10,5% – вантажівки та у 6% мототранспорт.

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 11:22

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

Упродовж минулого тижня надзвичайники врятували 1 особу та 274 рази залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня надзвичайники врятували 1 особу та 274 рази залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій 11:14

Упродовж минулого тижня з 30 березня по 6 квітня щоденно в підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області перебувало на цілодобовому чергуванні 196 чоловік особового складу та 61 одиниця спеціальної техніки.