Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 28 березня, 17:19:00

Відкритий лист Чернігівського обкому КПУ до органів державної влади. ДОКУМЕНТ

20.06.2014   09:04Агенцiя

Голові Чернігівської обласної державної адміністрації Івашку В. О. Голові Чернігівської обласної ради Звєрєву М. В.

Шановний Володимире Олександровичу!
Шановний Миколо Вікторовичу!

Нинішня влада України позиціонує себе як демократична, справедлива, відкрита, чесна. Гарантує дотримання положень Конституції та законів України щодо прав і свобод людини, в тому числі свободи політичної діяльності не забороненої чинним законодавством.

Компартія України і її Чернігівська обласна парторганізація діють чітко у відповідності до Конституції України і Закону України “Про політичні партії в Україні” на підставі Статуту, зареєстрованого Міністерством юстиції України, і Програми партії. Депутати-комуністи конструктивно працюють в радах усіх рівнів.

Наша поточна діяльність спрямована на захист інтересів трудового народу в боротьбі з його експлуататорами – буржуазією, олігархами. Форми і методи роботи комуністів серед населення відкриті, легальні. Будь-яких антидержавних дій з боку партійців області правоохоронними органами не зафіксовано.

Проте, на території Чернігівщини посилюється тиск, погрози, фізичні методи впливу на комуністів, перешкоджання статутній діяльності партійних організацій, погроми їхніх приміщень з боку бойовиків місцевих структур “Правого сектору” та самооборони Майдану, тобто тих, хто забезпечив формування чинної влади. Вони публічно висловлюють свою однобоку, викривлену оцінку діям комуністів, нахабно вриваються в партійні офіси, нищать оргтехніку, символіку, інше майно.

В поточному році ці бойовики вже тричі вривалися до приміщення обкому Компартії України, де розташована також громадська приймальня народного депутата України Губара В. І., останній раз – 17 червня. Двічі вони розпалювали багаття з викрадених речей і документів під вікнами житлових будинків. Що це – середньовіччя чи фашистський шабаш?

Органи міліції, які щоразу викликаються нами з метою угамування бандитів, ніяких заходів по відношенню до них, навіть профілактичних, не вживають, хоча серед нападників були і затримані.

До речі, напади на приміщення обкому, виламування дверей і вікон, підпали з боку правих політичних сил і громадських організацій мали місце і за попередньої влади, яка також на це заплющувала очі, фактично заохочуючи правопорушників. Бо не подобалося, що комуністи рішуче виступали проти певних її антинародних рішень і дій.

У зв’язку з вище наведеними фактами напрошується висновок – прізвища представників влади змінилися, а дії чи відверта бездіяльність залишилися ті самі.

Просимо вжити практичних заходів щодо забезпечення на Чернігівщині безумовного виконання Конституції та законів України, зокрема з гарантування прав і свобод людини, в тому числі свободи політичної діяльності не забороненої чинним законодавством. В першу чергу припинити протизаконні дії членів праворадикальних формувань, які вільно розгулюють територією області, по відношенню до комуністів і організацій Компартії України та інших об’єднань громадян.

Чекаємо на конкретні результати і відповіді.

З повагою,
Перший секретар Чернігівського
обкому Компартії України
В. О. Лещенко

Останні новини Чернігівщини

Прес-брифінг "Діалог для трансформації конфліктів в громадах". ВІДЕО 17:03

Представники Чернігівського Ресурсного центру з розвитку місцевої демократії та керівництво Новобілоуської ОТГ розкажуть про перебіг, досягнення та виклики під час реалізації реформи місцевого самоврядування та освітньої реформи в громаді.

Поліція забезпечує контроль за дотриманням карантинних заходів в Комарівці на Борзнянщині

Поліція забезпечує контроль за дотриманням карантинних заходів в Комарівці на Борзнянщині 16:58

Поліція Чернігівської області разом з рятувальниками, медиками та органами місцевого самоврядування забезпечуватиме режим карантину в селі Комарівка Борзнянського району.

В ОДА провели позачергове засідання Комісїї ТЕБ та НС

В ОДА провели позачергове засідання Комісїї ТЕБ та НС 12:30

Ухвалили низку важливих рішень, зокрема:

29 березня Україна перейде на літній час

29 березня Україна перейде на літній час 10:32

У ніч з 28 на 29 березня в Україні відбудеться перехід на літній час. Перевести стрілки годинника на годину вперед необхідно о 3-ій годині ранку за київським часом.

Хресний хід навколо Чернігова з іконою Божої Матері

Хресний хід навколо Чернігова з іконою Божої Матері "Іллінська-Чернігівська" 10:25

26 березня Хресний хід навколо Чернігова був здійснений з іконою Божої Матері «Іллінська-Чернігівська».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини