Голова облдержадміністрації Володимир Івашко: "У програмі до Дня молоді фестиваль у Сеньківці не передбачається"
Чернігівська область не братиме участь у міжнародному молодіжному фестивалі «Дружба» у Сеньківці Городнянського району. Про це офіційно заявляє голова обласної державної адміністрації Володимир Івашко.
«У програмі до Дня молоді фестиваль у Сеньківці не передбачається. Зважаючи на те, що однією з учасниць заходу є Російська Федерація, яка анексувала Крим та фактично розв’язала неоголошену війну на Сході країни, що призвело до дестабілізації ситуації та численних людських жертв, офіційна позиція обласної держадміністрації чітка і зрозуміла — не підтримувати проведення даного фестивалю.
Враховуючи складну військово-політичну ситуацію, яка склалася на кордоні України і всередині держави, коли існує висока ймовірність збройних провокацій, коли на Донеччині та Луганщині отримують тяжкі поранення і гинуть українські військові – ми не маємо морального права брати участь у зазначеному заході, тим більше говорити про якусь дружбу», - заявляє голова облдержадміністрації.
Що ж стосується заходів до Дня молоді, то вони будуть спрямовані на підтримку громадянської активності молоді та патріотичне виховання молодих людей.
Останні новини Чернігівщини
Зимові канікули в школах Чернігова продовжено до 16 січня 13:02
У закладах загальної середньої освіти Чернігова зимові канікули продовжено до 16 січня 2026 року включно.
Грант до 1 млн грн для креативних індустрій 11:33
Таку можливість українцям надає програма «Власна справа» урядового проєкту «єРобота».
Голова Чернігівської ОВА зустрівся з Послом Китаю в Україні 11:15
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом Китайської Народної Республіки в Україні Ма Шенкунем.
В області за понад шістьма тисячами заяв нараховано більш ніж 2,5 мільярда гривень компенсацій за пошкоджене та знищене житло 10:36
Жителі Чернігівщини за період реалізації державної програми «єВідновлення» з надання компенсацій за пошкоджене та зруйноване житло подали більш ніж 8,5 тисячі заяв. З них за понад шістьма тисячами нараховано компенсацій на загальну суму понад 2,5 мільярда гривень.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:33
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 2 особи постраждало.