Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 3 квітня, 06:38:18

Представники китайської компанії “ХІНГ ЮАНЬ” відвідали Чернігів

11.01.2012   07:22

10 січня секретар Чернігівської міської ради Олег Шеремет зустрівся з керівництвом китайської компанії “Hengyuan International Engineering Group Co., Ltd”, що спеціалізується на виготовленні устаткування і проектуванні робіт по будівництву ліній цементного виробництва. Під час зустрічі обговорені можливості реалізації конкретних інвестиційних проектів на території м. Чернігова.

Олег Шеремет повідомив китайських гостей про візит чернігівської делегації на чолі з міським головою Олександром Соколовим до Китаю у жовтні минулого року, який, на його думку, сприятиме налагодженню нових перспектив співробітництва з китайськими партнерами, що відповідає розвитку східного вектора зовнішньої політики України.

Заступник керівника китайської компанії Чжоу Чанцзинь зауважив, що їх компанія зацікавлена у вкладанні інвестицій в українську економіку, і, зокрема, економіку Чернігівщини. Китайські гості зазначили, що мають великий досвід у будівництві великих промислових об’єктів, наприклад, у Росії (м. Пенза) та Білорусі (м. Могилев), а їх виробництво відповідає світовим стандартам, особливо у дотриманні необхідних екологічних норм.

Олег Шеремет підкреслив, що міська влада відкрита для партнерства та підтримки спільних взаємовигідних проектів, і висловив переконання, що співробітництво у різних сферах між нашими народами має великий потенціал, що сприятиме економічному зростанню обох держав.

 

Довідково:

Компанія “Hengyuan International Engineering Group Co., Ltd” являється міжнародною інженерною корпорацією з дослідження та виготовлення устаткування та проектування робіт.

За останні 10 років підписала понад 30 контрактів на побудову ліній цементного виробництва з щоденним випуском від 1500 до 5000 тон продукції; створила більше 20 об’єктів, таких як: станція для мелення цементу, транзитна станція, електростанція відпрацьованого тепла низької температури, 40 об’єктів хімічної промисловості (загальною вартістю 4,5 млрд. доларів США).

Протягом 3-х останніх років компанія “Hengyuan International Engineering Group Co., Ltd” отримувала звання “Авангард Китайської Промисловості”, а в 2008 році отримала звання “Найсильнішого підприємства китайської цементної промисловості”.

До складу компанії входять 5 філіалів та близько 3500 робітників.

Останні новини Чернігівщини

Медзасоби та захисне спорядження, отримане від держави, розподілено в лікарні області

Медзасоби та захисне спорядження, отримане від держави, розподілено в лікарні області 12:17

Останніми днями Чернігівська область отримала від держави декілька партій медзасобів та захисного спорядження для протидії поширенню COVID-19.

Упродовж минулої доби вогнеборці Чернігівщини ліквідували 9 пожеж

Упродовж минулої доби вогнеборці Чернігівщини ліквідували 9 пожеж 12:08

Останнім часом можна побачити окутані клубами диму від вогнищ присадибні ділянки, відкриті території, лісопаркові зони тощо.

За реагування військової прокуратури командир військової частини відбуде покарання на гауптвахті

За реагування військової прокуратури командир військової частини відбуде покарання на гауптвахті 11:45

Чернігівським районним судом Чернігівської області за результатами розгляду протоколу про вчинення військового адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 172 – 15 ч. 2 КУпАП, майора ЗСУ, виконуючого обов’язки командира військової частини, яка дислокована на Чернігівщині, притягнуто до адміністративної відповідальності.

Двісті квадратних метрів щастя – це публічна бібліотека у Менській громаді

Двісті квадратних метрів щастя – це публічна бібліотека у Менській громаді 11:31

Публічна бібліотека у Менській громаді – це 200 квадратних метрів сучасного, світлого та активного простору. Тут залюбки проводять час дорослі і діти, мами з малечею, старші жителі та гості, які приїхали у справах або відпочити.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини