Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 4 лютого, 07:07:51

Представники китайської компанії “ХІНГ ЮАНЬ” відвідали Чернігів

11.01.2012   07:22

10 січня секретар Чернігівської міської ради Олег Шеремет зустрівся з керівництвом китайської компанії “Hengyuan International Engineering Group Co., Ltd”, що спеціалізується на виготовленні устаткування і проектуванні робіт по будівництву ліній цементного виробництва. Під час зустрічі обговорені можливості реалізації конкретних інвестиційних проектів на території м. Чернігова.

Олег Шеремет повідомив китайських гостей про візит чернігівської делегації на чолі з міським головою Олександром Соколовим до Китаю у жовтні минулого року, який, на його думку, сприятиме налагодженню нових перспектив співробітництва з китайськими партнерами, що відповідає розвитку східного вектора зовнішньої політики України.

Заступник керівника китайської компанії Чжоу Чанцзинь зауважив, що їх компанія зацікавлена у вкладанні інвестицій в українську економіку, і, зокрема, економіку Чернігівщини. Китайські гості зазначили, що мають великий досвід у будівництві великих промислових об’єктів, наприклад, у Росії (м. Пенза) та Білорусі (м. Могилев), а їх виробництво відповідає світовим стандартам, особливо у дотриманні необхідних екологічних норм.

Олег Шеремет підкреслив, що міська влада відкрита для партнерства та підтримки спільних взаємовигідних проектів, і висловив переконання, що співробітництво у різних сферах між нашими народами має великий потенціал, що сприятиме економічному зростанню обох держав.

 

Довідково:

Компанія “Hengyuan International Engineering Group Co., Ltd” являється міжнародною інженерною корпорацією з дослідження та виготовлення устаткування та проектування робіт.

За останні 10 років підписала понад 30 контрактів на побудову ліній цементного виробництва з щоденним випуском від 1500 до 5000 тон продукції; створила більше 20 об’єктів, таких як: станція для мелення цементу, транзитна станція, електростанція відпрацьованого тепла низької температури, 40 об’єктів хімічної промисловості (загальною вартістю 4,5 млрд. доларів США).

Протягом 3-х останніх років компанія “Hengyuan International Engineering Group Co., Ltd” отримувала звання “Авангард Китайської Промисловості”, а в 2008 році отримала звання “Найсильнішого підприємства китайської цементної промисловості”.

До складу компанії входять 5 філіалів та близько 3500 робітників.

Останні новини Чернігівщини

Коефіцієнт індексації НГО земель: що врахувати аграріям у декларації 18:25

Для розрахунку податкових зобов’язань у 2026 році застосовуватиметься коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земель за 2025 рік – 1,08. Він є єдиним для всіх категорій земель і видів угідь, зокрема й сільськогосподарських.

Шахрайство зі спадщиною: судитимуть організатора злочинної групи та двох приватних нотаріусів 18:22

Прокурорами Чернігівської обласної прокуратури направлено до суду обвинувальний акт стосовно організатора злочинного угрупування та двох пособників за фактами шахрайства, використання підроблених документів та легалізації майна, одержаного злочинним шляхом (ч. 4 ст. 190, ч.ч. 2, 3 ст. 28 ч. 4 ст. 358, ч. 2 ст. 209 КК України).

 Безпека пацієнтів понад усе: в Чернігівській обласній дитячій лікарні впроваджують передові стандарти гігієни WASH

Безпека пацієнтів понад усе: в Чернігівській обласній дитячій лікарні впроваджують передові стандарти гігієни WASH 18:21

Чисті руки медика – це врятовані життя. Дотримуючись цієї філософії, фахівці Чернігівської обласної дитячої лікарні пройшли інтенсивне навчання з кращих світових практик у сфері води, санітарії та гігієни (WASH).

«Енергопідтримка для ФОП» до 15000 гривень

«Енергопідтримка для ФОП» до 15000 гривень 18:17

Щоб допомогти українським підприємцям пережити зиму в умовах постійних обстрілів та аварійних відключень, Уряд запровадив спеціальну програму підтримки, яку буде реалізовувати Міністерство економіки, довкілля та сільського господарства України та Державна служба зайнятості.

У Прилуках поліцейські затримали наркоторговця 11:19

Співробітники відділу кримінальної поліції спільно з поліцейськими сектору боротьби з наркозлочинністю Прилуцького районного відділу поліції під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури задокументували низку фактів збуту наркотичних засобів, вчинених 44-річним мешканцем міста Ічня.