Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 25 червня, 20:28:45

Андрій Клюєв доручив перевірити законність підвищення тарифів на послуги з утримання житла в Чернігові

10.01.2012   16:05Агенцiя

Законність підвищення тарифів на послуги з утримання житла і прибудинкових територій в Чернігові буде перевірено. Відповідне доручення дав Перший віце-прем’єр-міністр України – Міністр економічного розвитку і торгівлі Андрій Клюєв Мінрегіону, Мінекономрозвитку, Мінсоцполітики, Держархбудінспекції та Чернігівській облдержадміністрації.

Андрій Клюєв

Андрій Клюєв

Згідно з дорученням, буде перевірено дотримання вимог законодавства під час прийняття Чернігівською міськрадою рішення щодо підвищення з 1 лютого 2012 року тарифів на послуги з утримання житла і прибудинкових територій, а також проаналізовано соціально-економічні наслідки такого рішення. У середньому вартість згаданих послуг має зрости на 40-60% – Чернігівська міськрада аргументує своє рішення тим, що тарифи давно не переглядалися і за цей час їх складові виросли в ціні від 130% до 200%, зокрема на будівельні матеріали, електроенергію, запчастини до автомобілів, заробітну плату тощо.

Андрій Клюєв доручив вжити відповідних заходів реагування в разі необґрунтованого завищення тарифів в Чернігові.

Нагадаємо, що на засіданні Кабінету Міністрів України 26 грудня 2011 року розглядалося питання тарифів на послуги ЖКГ, обґрунтованості підняття їх вартості, якості обслуговування. Урядом було дано доручення профільним міністерствам та відомствам, держадміністраціям в регіонах проаналізувати причини зростання в 2011 році тарифів на послуги з утримання житла та прибудинкових територій та їх складових, а також вжити відповідних заходів реагування там, де ціни було необґрунтовано завищено. Наразі питання розмірів тарифів та обґрунтованості їх встановлення перебуває на контролі Кабінету Міністрів України.

http://me.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=176639&cat_id=38461

Прес-служба Мінекономрозвитку

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині 9 пар одружилися за допомогою відео-зв'язку 18:36

Після повномасштабного військового вторгнення росії в Україну, зміни торкнулися багатьох сфер нашого життя, зокрема, і державної реєстрації актів цивільного стану.

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища 18:31

Екологічна інформаційна кава зустріч з представниками Молодіжної ради та представниками місцевої влади Городнянської громади пройшла 24 червня 2022 року в Городні.

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн 18:28

Невикористані кошти освітньої субвенції перерозподілили між навчальними закладами для виконання ремонтних робіт.

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки 18:00

Прилуцькою окружною прокуратурою до господарського суду направлено позов про cтягнення з підприємства безпідставно збережених коштів у вигляді орендної плати за землю в сумі 49551,43 грн. на користь Прилуцької міської ради.

Захисники Чернігова:

Захисники Чернігова: "Про сон на посту і думати не приходилося, а очі в темряві працювали в сто разів сильніше" 17:52

Олег, як, мабуть, і більшість українців, не вірив у повномасштабне вторгнення росії в Україну. Разом із тим він впевнено називає війну на сході держави війною, яка тривала понад вісім років.