Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 28 березня, 17:54:44

Андрій Клюєв доручив перевірити законність підвищення тарифів на послуги з утримання житла в Чернігові

10.01.2012   16:05Агенцiя

Законність підвищення тарифів на послуги з утримання житла і прибудинкових територій в Чернігові буде перевірено. Відповідне доручення дав Перший віце-прем’єр-міністр України – Міністр економічного розвитку і торгівлі Андрій Клюєв Мінрегіону, Мінекономрозвитку, Мінсоцполітики, Держархбудінспекції та Чернігівській облдержадміністрації.

Андрій Клюєв

Андрій Клюєв

Згідно з дорученням, буде перевірено дотримання вимог законодавства під час прийняття Чернігівською міськрадою рішення щодо підвищення з 1 лютого 2012 року тарифів на послуги з утримання житла і прибудинкових територій, а також проаналізовано соціально-економічні наслідки такого рішення. У середньому вартість згаданих послуг має зрости на 40-60% – Чернігівська міськрада аргументує своє рішення тим, що тарифи давно не переглядалися і за цей час їх складові виросли в ціні від 130% до 200%, зокрема на будівельні матеріали, електроенергію, запчастини до автомобілів, заробітну плату тощо.

Андрій Клюєв доручив вжити відповідних заходів реагування в разі необґрунтованого завищення тарифів в Чернігові.

Нагадаємо, що на засіданні Кабінету Міністрів України 26 грудня 2011 року розглядалося питання тарифів на послуги ЖКГ, обґрунтованості підняття їх вартості, якості обслуговування. Урядом було дано доручення профільним міністерствам та відомствам, держадміністраціям в регіонах проаналізувати причини зростання в 2011 році тарифів на послуги з утримання житла та прибудинкових територій та їх складових, а також вжити відповідних заходів реагування там, де ціни було необґрунтовано завищено. Наразі питання розмірів тарифів та обґрунтованості їх встановлення перебуває на контролі Кабінету Міністрів України.

http://me.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=176639&cat_id=38461

Прес-служба Мінекономрозвитку

Останні новини Чернігівщини

Прес-брифінг "Діалог для трансформації конфліктів в громадах". ВІДЕО 17:03

Представники Чернігівського Ресурсного центру з розвитку місцевої демократії та керівництво Новобілоуської ОТГ розкажуть про перебіг, досягнення та виклики під час реалізації реформи місцевого самоврядування та освітньої реформи в громаді.

Поліція забезпечує контроль за дотриманням карантинних заходів в Комарівці на Борзнянщині

Поліція забезпечує контроль за дотриманням карантинних заходів в Комарівці на Борзнянщині 16:58

Поліція Чернігівської області разом з рятувальниками, медиками та органами місцевого самоврядування забезпечуватиме режим карантину в селі Комарівка Борзнянського району.

В ОДА провели позачергове засідання Комісїї ТЕБ та НС

В ОДА провели позачергове засідання Комісїї ТЕБ та НС 12:30

Ухвалили низку важливих рішень, зокрема:

29 березня Україна перейде на літній час

29 березня Україна перейде на літній час 10:32

У ніч з 28 на 29 березня в Україні відбудеться перехід на літній час. Перевести стрілки годинника на годину вперед необхідно о 3-ій годині ранку за київським часом.

Хресний хід навколо Чернігова з іконою Божої Матері

Хресний хід навколо Чернігова з іконою Божої Матері "Іллінська-Чернігівська" 10:25

26 березня Хресний хід навколо Чернігова був здійснений з іконою Божої Матері «Іллінська-Чернігівська».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини