Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 27 жовтня, 14:12:45

"Разом завадимо недостойним людям прийти до влади!" – заказуха або "глас народу"? ВІДЕО

13.06.2014   08:34

12 червня на Красній площі відбулася акція«Разом завадимо недостойним людям прийти до влади!». Як підкреслили її організатори – це розпочався другий етап революції гідності.

В ній прийняло участь близько сотні чернігівців значна кількість з яких тримала з національні прапори та плакати із гаслами щодо недопущення до влади окремих осіб.
Перед присутніми виступили учасники новоствореної організації «Громадські ініціативи Майдану» (ГРІМ). Було зачитано звернення до президента і список людей, яких вони пропонують люструвати.

Голова громадської організації Вадим Йовенко зачитав перелік прізвищ тих, хто не має бути допущеним до влади адже вони не відповідають вимогам люстрації бо співпрацювали із злочинним режимом: це народні депутати Владислав Атрошенко, Микола Рудьковський та Іван Куровський, заступник голови обласної ради Валентин Мельничук, Чернігівський міський голови Олександра Соколова, чиновників високого рівня Олега Шермана, Андрія Лаврешова та міліціонера Дениса Девізорова, депутат облради Олег Обушний.

Напередодні мітингу з’явилася у Інтернеті інформація, що на посаду голови облдержадміністрації подано чернігівського підприємця Сергія Берестового. На плакатах його імені не було, але у виступі згадали і його.

Під час мітингу відбувалася фотовиставка Маріанни Харді, на якій було відображено події революційного Майдану.

Організатори акції запевнили, що такі заходи будуть відбуватися і на далі і запросили чернігівців підтримувати їх.

ВІДЕО Garmata.tv

Останні новини Чернігівщини

Пресконференція:

Пресконференція: "Підсумки виборчої кампанії на Чернігівщині". ВІДЕО 12:01

27 жовтня в прес-центрі «Чернігівський вибір» відбулася прес-конференція на тему «Підсумки виборчої кампанії на Чернігівщині».

У Чернігові +1 міні-сквер – на Масанах

У Чернігові +1 міні-сквер – на Масанах 11:54

Благоустрій ще одного міні-скверу в Чернігові завершений. Цього разу – на Масанах, біля будинку №56. Ось який вигляд новий сквер має зараз. А до початку робіт тут була невпорядкована зелена зона, на якій паркувалися автомобілі.

Як на Чернігівщині реалізовується програма EMERGENCY?

Як на Чернігівщині реалізовується програма EMERGENCY? 11:45

Створення сучасних приймальних відділень у дев'яти опорних лікарнях Чернігівської області передбачено в рамках реалізації програми EMERGENCY.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 11:39

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Від погашення податкового боргу надійшло 54 мільйони гривень

Від погашення податкового боргу надійшло 54 мільйони гривень 11:34

Питання скорочення податкового боргу на постійному контролі керівництва головного управління ДПС у Чернігівській області.