Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 23 січня, 18:27:19

У Чернігівській міськраді обговорювали проблеми переселенців із Криму

11.06.2014   07:29

20 родин – загалом 44 переселенці з Криму – наразі проживають у Чернігові. Такі дані озвучив заступник міського голови – керуючий справами виконкому Станіслав Віхров під час засідання міського координаційного центру з питань тимчасового перебування сімей з території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя.

Він закликав керівників відповідних служб оперативно реагувати на всі звернення, адже питання перебуває на державному контролі. «Ми повинні забезпечити нашим громадянам належний рівень соціального захисту незалежно від місця їх проживання», - переконаний С. Віхров.

Представники районних у місті управлінь праці та соціального захисту уточнили, що до них звернулися за виплатами до 30 осіб. Деякі вже в травні отримали пенсії чи допомоги, по інших – триває звірка даних. Вони стверджують, що жодних проблем поки що не виникало. «На отримання справи в електронному чи паперовому вигляді потрібен певний час, а потім нарахування і виплати здійснюються в звичайному порядку», - кажуть керівники управлінь.

Швидко вирішується питання переведення виплати пенсії. Для цього потрібна лише заява пенсіонера та пред’явлення паспорта або пенсійного посвідчення.

До міського центру зайнятості звернулися 8 осіб щодо питань працевлаштування чи взяття на облік як безробітних. «Відповідно до законодавства, база даних у нас загальнодержавна, тож можемо приймати звернення від громадян України незалежно від місця реєстрації», - уточнив директор центру Олександр Зевченко. За його словами, для двох осіб уже вдалося знайти роботу.

41 особа з числа прибулих із Криму звернулася до міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, одна родина взята під соціальний супровід. Певна допомога в цій роботі надається громадською організацією «Милосердя і духовне відродження».

57 звернень отримало управління освіти з приводу переведення дітей до шкіл та дитсадків. Якщо буде можливість і згода батьків, дітям запропонують оздоровлення в пришкільних таборах.

Понад 50 дітей взяті під патронаж медичними працівниками за місцем мешкання. В разі потреби невідкладна медична допомога надаватиметься їм безоплатно і в повному обсязі. Іншими видами медичних послуг можна буде скористатися на загальних засадах.

Чи не найгострішим питанням для переселенців залишається забезпечення житлом. Начальник управління квартирного обліку та приватизації житлового фонду міськради Віталій Магдич поінформував, що створено житловий фонд для тимчасового проживання із наявного житла комунальної власності. Проте підкреслив, що це житло надаватиметься лише в тимчасове користування.

С. Віхров зауважив, що потрібна чітка взаємодія всіх служб, а кожна ситуація має розглядатися індивідуально. Він також закликав керівників зорієнтувати колективи на особливу роботу з тими громадянами, які прибувають із Донецької та Луганської областей, адже людям довелося побувати фактично в зоні військових дій.

На переконання першого заступника міського голови Миколи Миргородського, важливо, що всі служби Чернігова тримають ситуацію на контролі.
 

Останні новини Чернігівщини

В Прилуках поліція розслідує обставини ДТП з трьома легковиками

В Прилуках поліція розслідує обставини ДТП з трьома легковиками 17:28

Водій автомобіля «Богдан» створив аварійну ситуацію, через що сталося зіткнення з «ВАЗом» на зустрічній смузі руху та «Рено Логан», який перебував на стоянці.

У Чернігові відбулася нарада з приводу подальших дій профспілок щодо не підтримки антинародних законопроектів

У Чернігові відбулася нарада з приводу подальших дій профспілок щодо не підтримки антинародних законопроектів 16:57

23 січня, за ініціативи голови Федерації профспілкових організацій Чернігівської області (далі ФПО) Ігоря Москаленко в залі засідань Президії ФПО відбулася нарада.

Муніципальна варта Чернігова ліквідували 34 графіті із рекламою психотропних речовин

Муніципальна варта Чернігова ліквідували 34 графіті із рекламою психотропних речовин 14:49

Співробітники Муніципальної варти Чернігова тільки з початку тижня ліквідували 34 графіті із рекламою психотропних речовин на будівлях міста.

ЦНАП Чернігова - п'ятий в Україні по кількості послуг за день

ЦНАП Чернігова - п'ятий в Україні по кількості послуг за день 14:26

Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП) міста Чернігова - п'ятий в Україні по кількості наданих послуг. У середньому за один робочий день тут надається понад 1600 послуг, тобто щомісяця надходить понад 42000 звернень.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини