Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 15 серпня, 08:51:45

Чернігівські афганці прийняли рішення посилити підтримку безпеки та правопорядку у місті. ВІДЕО

06.06.2014   09:12

П’ятого червня відбулися загальні збори Чернігівської міської організації УСВА (воїнів-інтернаціоналістів).

З доповіддю «Про підсумки роботи президії Чернігівської міської організації УСВА (воїнів-інтернаціоналістів) та основні завдання на найближчій період» виступив Голова Чернігівської міської організації УСВА (воїнів-інтернаціоналістів) Микола Стрілець.
Головними напрямками діяльності міської організації афганців окреслено продовження роботи щодо правового та соціального захисту учасників бойових дій, визначення ролі міської організації УСВА (воїнів-інтернаціоналістів) у підтримці громадської безпеки та правопорядку у Чернігові, продовження роботи щодо увічнення пам’яті загиблих воінів-інтернаціоналістів, формування глибокої поваги мешканців міста до ветеранів афганської війни, інших локальних воєн, до сімей загиблих, інвалідів, до дітей-сиріт та посилення роботи щодо зміцнення військового братерства.

Учасники Зборів після обговорення одноголосно прийняли Заяву Чернігівської міської організації УСВА (воїнів-інтернаціоналістів)у якої підкреслювалося, що «Воїни-інтернаціоналісти знають ціну життя та смерті, тому так близько до серця сприймають загибель людей, категорично виступають проти військового протистояння, проявів тероризму та сепаратизму, закликають до цілісності та єдності нашої держави».

Збори розглянули питання про участь членів міської організації у підтримці громадської безпеки та правопорядку у місті Чернігові. Афганці у своїх виступах підкреслювали, що реакція суспільства та правоохоронних органів щодо недопущення та упередження випадків використання силового примусу задля задоволення політичних амбіцій. Протиправних та незаконних дій не завжди є адекватною і вчасною. Як приклад приводилося нещодавня акція по проникненню невідомих на територію військового шпиталю, від якої офіційно відхрестилися всі політичні сили та громадські об’єднання. Багато хто з учасників зборів вимагали від правоохоронних органів відкриття поцьюму інциденту навіть карної справи.
З метою підтримки громадської безпеки та правопорядку у місті Чернігівської міської організації УСВА (воїнів-інтернаціоналістів) вирішила створити спеціальний підрозділ «Афганець» та затвердила його керівником Леоніда Бурковського. Підрозділ буде підпорядковано голові Чернігівської міської організації УСВА (воїнів-інтернаціоналістів).

Збори розглянули і ряд організаційних питань. Так головою Чернігівської міської організації УСВА (воїнів-інтернаціоналістів) одноголосно перебрано Миколу Стрільця. Також було затверджено склад Правління організації та Ревізійна комісія.
 

Останні новини Чернігівщини

15 серпня - День археолога

15 серпня - День археолога 08:50

Не дивлячись на те, що археологія є всього лише однією з історичних дисциплін, яка вивчає наше минуле за численними артефактами, які отримані у тому числі і в ході проведених розкопок, різноманітних експертиз та досліджень, ми завжди підкреслюємо якийсь романтизм професії археолога. І це не дивно.

Центральна виборча комісія призначила вибори до районних рад

Центральна виборча комісія призначила вибори до районних рад 18:56

Постанову підтримали усі члени Комісії.

День відкритих дверей в онлайн. Чернігівський офіс Програми

День відкритих дверей в онлайн. Чернігівський офіс Програми "U-LEAD" розповів про свою роботу громадам 15:45

«Місцеве самоврядування глибоко укорінене у демократичній ментальності українців, що документально було виражено у Магдебурзькому праві ще 600 років тому. Громади Прилук, Березної та Чернігова, представники яких сьогодні є учасниками нашого заходу, вже тоді були наділені цим правом.

Чернігів: капітальний ремонт дороги на Героїв Чорнобиля фактично завершений

Чернігів: капітальний ремонт дороги на Героїв Чорнобиля фактично завершений 15:35

Капітальний ремонт вулиці Героїв Чорнобиля, які виконувався у два етапи протягом двох років, завершується. Протягом цього тижня тут вкладали верхній шар асфальтного покриття.