Арт-канікули – 2014
В Чернігові розпочався проект літнього дозвілля «Арт-канікули», який започаткував народний депутат України Валерій Дубіль у 2012 році.
Вже третє літо поспіль команда народного депутата пропонує насичену програму, завдяки якій кожна дитина отримає безліч позитивних емоцій, яскравих вражень і, що головне – можливість реалізувати свій творчий потенціал. Адже під час Арт-канікул волонтери аніматори проводять конкурс талантів серед дівчаток і хлопчиків. Наприкінці ж літа найкращі артисти братимуть участь у фінальному гала-концерті проекту «Арт-канікули».
Розклад руху проекту «Арт-канікули» можна переглянути на офіційному сайті народного депутата України Валерія Дубіля та сайтах партнерів Чернігівський монітор, Високий Вал та Біла хата.
Окрім групи аніматорів на проекті завжди присутні депутати міської та районних у місті Чернігові рад (ВО «Батьківщина»). Тож дорослі матимуть змогу поспілкуватися на хвилюючі їх теми з місцевими депутатами.
Як і минулого року, проект відбуватиметься за участі народного депутата Валерія Дубіля.
Найближчим часом Арт-канікули завітають у такі двори:
5 червня – вул. Доценка, 7-а
6 червня – пр-т Миру, 204
Координатор проекту – депутат Деснянської районної у місті Чернігові ради Світлана Личак (066)605-96-83
Останні новини Чернігівщини
Поліція Чернігівщини повідомила про підозру директору підприємства за ухилення від сплати податків на майже 14 мільйонів гривень 11:49
Слідчі слідчого управління поліції Чернігівщини під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури встановили, що 56-річний директор підприємства організував протиправну схему, що дозволила йому ухилитися від сплати податків на суму майже 14 мільйонів гривень.
Поліція документує наслідки ворожих атак на Чернігівщині 11:48
Вчора, 25 січня, росіяни поцілили дронами по житловому району в м. Семенівка Новгород-Сіверського району. Інформація про постраждалих не надходила.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:45
Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинули 2 особи та 2 особи постраждали.
26 січня: цей день в Україні і світі 08:43
День 1433 Російська агресія - Day 1433 Russian aggression
З 26 січня у Чернігові змінюється рух тролейбусів №3 та №7А 15:01
З понеділка, 26 січня, у Чернігові тимчасово змінюється схема руху тролейбусних маршрутів №3 та №7А.