Результати виборів Президента за даними екзит-полів на 20.00
За попередніми результатами Національного екзит-полу, оприлюдненими в Укрінформі, лідирує на президентських виборах Петро Порошенко. За нього віддали голоси 55,9%.
За Порошенком ідуть Юлія Тимошенко – 12,9%, Олег Ляшко – 8%, Анатолій Гриценко – 6,3%, Сергій Тігіпко – 4,7%, Михайло Добкін - 2,1%, Ольга Богомолець – 1,9%, Вадим Рабінович - 1,9%, Олег Тягнибок – 1,3%, Петро Симоненко - 1,1%. Решта - менше відсотка.
Оприлюднення відбулось одразу по закритті виборчих дільниць, на основі даних, що були зібрані за дві години до закінчення голосування.
Нагадаємо, що до консорціуму "Національний екзит-пол’2014" входять Фонд "Демократичні ініціативи імені Ілька Кучеріва", Київський міжнародний інститут соціології (КМІС) та Український центр економічних і політичних досліджень імені Олександра Разумкова.

За даними ukrinform.ua
За результатами екзит-полу, проведеного "TNS в Україні" на замовлення чотирьох телеканалів – "1+1", ICTV, ТРК "Україна", "Інтер", Петро Порошенко також перемагає у першому турі.
Порошенко набрав 57,3%.
Юлія Тимошенко згідно з екзит-полом, набирає 12,4%.
Третє місце зайняв Олег Ляшко – 8,7%. Анатолій Гриценко отримав 6% голосів.
У ЦВК зазначили, що станом на 15.00 проголосували 40,44% виборців. Громадська мережа "ОПОРА" станом на 16.00 зафіксувала явку 45%.
Останні новини Чернігівщини
До уваги водіїв! Тимчасово ускладнено рух по вулиці Воскресенській, 23 08:27
У зв’язку з проведенням аварійно-ремонтних робіт на водопроводі діаметром 100 мм по вулиці Воскресенській, 23, тимчасово ускладнено рух транспорту в зоні виконання робіт.
Повідомлено про підозру “директору” філії агропідприємства, яке окупанти привласнили на Луганщині 08:26
Депутат селищної ради Старобільського району після окупації Луганської області добровільно обійняв посаду директора філіалу агрокомпанії та схиляв колишніх працівників до співпраці з ворожою владою.
25 лютого: цей день в Україні і світі 08:24
День 1463 Російська агресія - Day 1463 Russian aggression
Компенсації для роботодавців від служби зайнятості 15:28
У 2025 році на Чернігівщині завдяки програмам компенсацій за працевлаштування роботу отримали 1028 громадян області. Компенсації від служби зайнятості надано 700 роботодавцям. Їм виплачено 20,8 млн грн.
Зареєструвала ТОВ на окупованій Луганщині та платила податки в бюджет держави-агресора — повідомлено про підозру підприємиці 15:21
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру жительці міста Луганськ у фінансуванні тероризму (ч. 1 ст. 258-5 КК України).