Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 24 лютого, 08:28:48

Ніжинці показують високу явку на виборах

25.05.2014   17:41Агенцiя

Голосувати ніжинці й досі йдуть дуже активно. Хто приходить сам, хто — парами, а хто — цілими сім'ями.

Члени виборчих комісій та спостерігачі міських ДВК запевняють, що все проходить досить спокійно, без особливих ексцесів. А явка на вибори дуже велика, тому, на деяких дільницях, щоб отримати бюлетені виборцям доводиться трохи постояти в черзі.

За повідомленнями спостерігачів на двох дільницях у ЗОШ № 7 та ЗОШ № 16 зі списків виборців, які б мали голосувати за президента, зникли кілька десятків прізвищ виборців. При тому, що ці прізвища в списках на вибори міського голови присутні.

Спостерігачі повідомили про це ТВК і представників центру реєстрації виборців. Вони повторно надали списки, яких бракувало та надали змогу людям все ж таки проголосувати.

Усім, кого не знайшли в списках ні для голосування за президента, ні за мера змоги проголосувати не надали. Мотивуючи це тим, що всі зміни до виборчих списків можна було зробити до дев'ятнадцятого травня.

Пам'ятайте, що виборчі дільниці працюють до восьмої вечора. Тому, хто ще й досі не зробив свого вибору — зробіть. Адже, слід взяти до уваги, що люди на сході країни практично не мають змоги прийняти участь у виборах. Тому, щоб вибори відбулися люди тут, на півночі, заході, в центрі та на півдні країни, не мають лишатись осторонь президентських виборів і прийти на виборчі дільниці до їх закриття. Бо саме ми маємо компенсувати низьку явку жителів сходу для того, щоб вибори відбулись.


http://www.uezd.com.ua/page/nizhinci-pokazuyut-visoku-yavku-na-viborax.html

Останні новини Чернігівщини

Київський струнний квартет на сцені Чернігівського філармонійного центру

Київський струнний квартет на сцені Чернігівського філармонійного центру 08:24

Програму “Музика Душі” в рамках проєкту Чернігівського обласного філармонійного центру “Камерний абонемент” представили 22 лютого музиканти Київського струнного квартету.

За позовом прокурора раду зобов’язано утворити у своєму складі службу у справах дітей

За позовом прокурора раду зобов’язано утворити у своєму складі службу у справах дітей 08:13

Чернігівський окружний адміністративний суд задовольнив позов прокуратури, зобов’язавши одну із об'єднаних громад Городнянського району утворити у складі виконавчих органів службу у справах дітей.

Сновська поліція за годину розшукала викрадений мотоцикл

Сновська поліція за годину розшукала викрадений мотоцикл 08:03

У Сновську поліція оперативно вийшла на слід чоловіка, який ввечорі 21 лютого з господарства місцевого мешканця викрав мотоцикл.

Служба автомобільних доріг попереджає водіїв про погіршення погодних умов, що може вплинути на обстановку на автошляхах області 07:45

24 лютого у з'вязку з переміщенням активного циклону з заходу на території України очікуються складні погодні умови. Пориви вітру 17-22 м/с, вночі на Правобережжі, вдень в Україні сильний вітер 25-28 м/с.

24 лютого - Масляна

24 лютого - Масляна 07:42

Масляна походить від старовинного язичницького свята проводів зими, що зберігалося після прийняття християнства.