Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 6 жовтня, 10:18:14

Народний депутат України Сергій Андрос в гостях Клубу молодого політолога

14.10.2011   12:02Агенцiя

Народний депутат України Сергій Андрос під час спілкування з молодими політологами говорив про перспективи розвитку Чернігівщини було обговорено проблеми регіону, лобіювання у Верховній раді України, парламентські вибори 2012 року та суд над Юлією Тимошенко.

13 жовтня Клуб молодого політолога розпочав нову серію зустрічей з політичними та громадськими діячами Чернігівщини на базі експертного клубу “Чиста політика”. Цього разу зустріч відбувалася за участі народного депутата України від Партії Регіонів Сергія Олександровича Андроса. В ході розмови про перспективи розвитку Чернігівщини було обговорено проблеми регіону, лобіювання у Верховній раді України, парламентські вибори 2012 року та суд над Юлією Тимошенко.

Сергій Олександрович Андрос розпочав розмову з питань розвитку Чернігівської області. Зокрема він зазначив, що головні проблеми регіону полягають у відсутності великого підприємництва та чітких і обгрунованих пропозицій від міських органів влади, слабкій презентативності Чернігівщини. Народний депутат акцентував увагу на своїх здобутках у вигляді здобуття цільових коштів на будівництво дитсадку в районі Масани та реконструкцію скверу ім.. Б. Хмельницького. В той же час він висловив невдоволення втіленням загаданих проектів в життя міською владою.

В ході обговорення політичної ситуації на Чернігівщині, Сергій Андрос повідомив, що балотуватись в обласному центрі не планує, але зазначив: “Зарікатися не буду. Якщо партія скаже – то будемо працювати”. Від коментарів щодо планів Партії Регіонів на майбутніх парламентських виборах народний обранець відмовився. Проте очевидним є той факт, що він постійно намагається бути присутнім в Чернігові як медійно, так і в окремих проектах. Тому серед експертів панує думка, що в Чернігові наразі є три потенційні кандидати на участь у парламентських виборах: Валерій Дубіль, Сергій Андрос та Владислав Атрошенко.

Досить різко Сергій Олександрович висловився стосовно діяльності Ігоря Рибакова, який наразі проявляє активність в східних районах області. “Ця територія закріплена за народним депутатом Едуардом Прутніком, він там працює вже дуже давно. А хто такий Рибаков? Був у БЮТ, потім до нас приєднався… Сам він з Одеси. Хай там і працює” – зазначив Сергій Андрос. В то й же час є очевидним, що Ігор Рибаков, який очолює парламентську фракцію “Реформи заради майбутнього”, співпрацює з Партією регіонів.

В питанні вироку суду у справі Юлії Тимошенко Сергій Андрос відстоював позицію партії і запевнив учасників зустрічі, що газові домовленості, підписані колишнім прем’єр-міністром, наразі є великою економічною проблемою. “Мені шкода Тимошенко, але судять її не за те, що вона опозиційний політик, а за її діяльність в якості державного посадовця”.

В кінці зустрічі Сергій Андрос подякував Клубу молодого політолога за запрошення і висловив готовність співпрацювати у вирішення проблем Чернігова та області. Зокрема депутат пообіцяв розглянути питання підвищення тарифів у громадському транспорті та провести зустріч щодо результатів роботи над вирішенням обговорених проблем.

Останні новини Чернігівщини

Представники ООН-Хабітат вивчають можливості як допомогти Чернігову з відновленням

Представники ООН-Хабітат вивчають можливості як допомогти Чернігову з відновленням 10:16

Допомогти Чернігову. Наше місто 5 жовтня відвідала делегація, яка представляє Програму ООН з населених пунктів.

Сновські рятувальники нагадали громадянам правила безпечного обігріву своїх домівок

Сновські рятувальники нагадали громадянам правила безпечного обігріву своїх домівок 10:03

З кожним днем на вулиці стає все холодніше, тому жителі Чернігівщини намагаються обігріти свої оселі.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 09:58

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 05 жовтня по 8:00 06 жовтня 2022 року

Як відновлюють свою роботу сервісні центри МВС розповів Микола Рудик

Як відновлюють свою роботу сервісні центри МВС розповів Микола Рудик 09:39

За словами Миколи Рудика сьогодні на території України працюють 142 територіальних сервісних центри і їх кількість поступово збільшується.

Жителі яких громад зможуть отримати дрова безкоштовно?

Жителі яких громад зможуть отримати дрова безкоштовно? 09:32

Уряд виділив кошти на дрова для соціально вразливих жителів чотирьох громад Чернігівщини.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини