Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 3 квітня, 06:40:44

"Правий сектор" Чернігівщини переводить свої підрозділи в режим підвищеної бойової готовності

09.05.2014   13:43Агенцiя

У зв’язку з високою ймовірністю штучного загострення соціально-політичної ситуації в області «Правий сектор» Чернігівщини повідомляє про переведення своїх підрозділів в режим підвищеної бойової готовності.

Закликаємо сіверян проявити в цей напружений час витримку, мудрість і пильність. «Правий сектор» Чернігівщини володіє достовірною інформацією про перебування на території області різноманітних емісарів з-за кордону, завданням яких є створення «п’ятої колони» путінської Росії тут, на батьківщині Повстанського краю.

З метою недопущення цього «Правий сектор» провір низку превентивних заходів:

1. З керівництвом ветеранських організацій Чернігівської області було досягнуто домовленостей щодо урочистостей з нагоди завершення бойових дій на європейському театрі Другої Світової війни. Вважаємо, що вшанування пам’яті загиблих – святе право кожного. В той же час недопустимо перетворювати вищезгадані заходи в майданчик для нагнітання істерії та антидержавної діяльності злочинного характеру. Виходячи з цього використання під час урочистостей символіки провокативного характеру чи символіки іноземних держав буде розцінюватись «Правим сектором» Чернігівщини, як початок спроб дестабілізувати ситуацію за сумновідомим «одеським» сценарієм.

2. Ми дійшли спільного консенсусу з органами державної влади та правоохооронцями по взаємодії під час урочистостей.

3. Відповідні структурні підрозділи проводять постійний моніторинг ситуації в області на предмет запобігання антидержавної діяльності. Просимо громадськість повідомляти «Правий сектор» Чернігівщини про осіб, які залучені або можуть залучатися у подібній злочинній роботі за телефоном: 0937401949.

Зокрема, повідомляємо про те, що з метою недопущення провокацій на період з 8 по 10 травня членам «Правого сектора» Чернігівщиниі заборонено носити зовнішні відзнаки «Правого сектора».

Звертаємось до чернігівців, у випадку появи провокаторів з відзнаками «Правого сектора» повідомляти про це представництва нашої організації або правоохоронні органи. Те саме стосується підозрілих осіб, які використовують засоби захисту обличчя та ін.

В цей напружений період активісти «Правого сектора» будуть охороняти громадський порядок в містах і селах краю, охоронятимуть північний кордон Чернігівщини, виконуватимуть інші завдання, в тому числі й поза межами області в критичних точках України.

«Правий сектор» Чернігівщини й надалі стоятиме на сторожі спокою і мирного життя сіверян зокрема і українців загалом, - повідомляє "Правий сектор" на сторінці ВКотакті.
 

Останні новини Чернігівщини

Медзасоби та захисне спорядження, отримане від держави, розподілено в лікарні області

Медзасоби та захисне спорядження, отримане від держави, розподілено в лікарні області 12:17

Останніми днями Чернігівська область отримала від держави декілька партій медзасобів та захисного спорядження для протидії поширенню COVID-19.

Упродовж минулої доби вогнеборці Чернігівщини ліквідували 9 пожеж

Упродовж минулої доби вогнеборці Чернігівщини ліквідували 9 пожеж 12:08

Останнім часом можна побачити окутані клубами диму від вогнищ присадибні ділянки, відкриті території, лісопаркові зони тощо.

За реагування військової прокуратури командир військової частини відбуде покарання на гауптвахті

За реагування військової прокуратури командир військової частини відбуде покарання на гауптвахті 11:45

Чернігівським районним судом Чернігівської області за результатами розгляду протоколу про вчинення військового адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 172 – 15 ч. 2 КУпАП, майора ЗСУ, виконуючого обов’язки командира військової частини, яка дислокована на Чернігівщині, притягнуто до адміністративної відповідальності.

Двісті квадратних метрів щастя – це публічна бібліотека у Менській громаді

Двісті квадратних метрів щастя – це публічна бібліотека у Менській громаді 11:31

Публічна бібліотека у Менській громаді – це 200 квадратних метрів сучасного, світлого та активного простору. Тут залюбки проводять час дорослі і діти, мами з малечею, старші жителі та гості, які приїхали у справах або відпочити.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини