Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 16 квітня, 22:24:50

Валерій Дубіль: "Жоден метр "Ялівщини" більше ніхто не кроїтиме"

05.05.2014   22:02Агенцiя

Прокуратура міста Чернігова за зверненням народного депутата України Валерія Дубіля перевірила як додержуються і застосовуються закони в Чернігівській міській раді та її структурних підрозділах. Згідно з цією перевіркою встановлено низку порушень вимог земельного та іншого законодавств.

Зокрема, мова йде про рішення сорокової сесії шостого скликання щодо безоплатної передачі у власність земельних ділянок на терарії РЛП "Ялівщина".

За словами народного депутата, щойно йому стало відомо про безоплатну передачу у власність земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства громадянам Кравченко Ірині Григорівні площею 1,3644 га та Акуленко Олені Давидівні площею 1,9816 га - він надіслав звернення до Чернігівського міського голови Олександра Соколова та прокурора області Володимира Стеценка.

У зверненні від 29 квітня 2014 року до Олександра Соколова народний депутат України Валерій Дубіль посилається на ст..59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" та ст. 59 Регламенту Чернігівської міської ради шостого скликання.
 

Останні новини Чернігівщини

Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила понад 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв 16:18

Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила понад 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв

На Прилуччині поліцейські викрили схему незаконного видобутку корисних копалин та повідомили про підозру посадовиці комунального підприємства 16:16

Слідчі Прилуцького районного відділу поліції за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури викрили протиправну діяльність посадовиці комунального підприємства, яка організувала незаконний видобуток корисних копалин загальнодержавного значення.

 Як молоді створити громаду своєї мрії: в обласному центрі відбувся дослідницький ідеатон у межах проєкту «Молодіжна візія Чернігівщини»

Як молоді створити громаду своєї мрії: в обласному центрі відбувся дослідницький ідеатон у межах проєкту «Молодіжна візія Чернігівщини» 16:14

У лютому цього року в регіоні стартував проєкт «Молодіжна візія Чернігівщини» – дослідження участі молоді в прийнятті рішень у громадах.

«Армія відновлення» 16:12

Протягом січня-березня 2026 року службою зайнятості на Чернігівщині видано 2425 направлень на суспільно корисні роботи для понад 900 громадян області. Люди працюють за строковими трудовими договорами. На оплату їх праці спрямовано 15 млн гривень.

Медична допомога постраждалим від аварії на ЧАЕС – у діалозі з медиками і громадськістю 15:03

У Чернігівській ОВА говорили про доступність медичної допомоги для людей, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини