Чернігівщина плакала за першою жертвою російсько- української війни
У Ріпках ховали військовослужбовця Збройних Сил України – контрактника Дмитра Куриленка, 1992 року народження. Наш земляк став першою жертвою війни, яку веде Росія проти України.
Він загинув під час проведення антитерористичної операції у Донбасі. Дмитро підірвався на міні.
Вчора літію за убитим захисником України в Чернігові, біля стенду Небесній сотні, на Красній площі відслужив клірик Катерининської церкви о. Євген Орда.
Нагадаємо, що в селі Великі Осняки Ріпкинського району також поховано Андрія Мовчана, вбитого кулею снайпера на Майдані під час боротьби за звільнення України від проросійського, бандитського режиму Януковича.
Останні новини Чернігівщини
Засуджено мешканця м.Чернігова за підробку документів з метою отримання відстрочки від мобілізації 16:12
Прокурором Чернігівської окружної прокуратури в судовому засіданні доведено вину 35-річного місцевого жителя у підробці довідки з метою отримання відстрочки від мобілізації (ч.ч.1, 4 ст.358 КК України).
Поліція розслідує обставини смертельної ДТП у Ніжині 16:08
Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом дорожньо-транспортної пригоди, внаслідок якої загинула жінка.
«Як на Майстер-шефі»: кухарки чернігівських дитсадків пройшли навчання із підвищення кваліфікації 16:06
П’ятдесят кухарок із 29 дитячих садків пройшли курси підвищення кваліфікації на базі Кулінарного хабу, створеного в Чернігівському центрі професійно-технічної освіти в партнерстві зі швейцарсько-українським проєктом DECIDE.
48 світлофорів Чернігова вже обладнані резервними джерелами живлення 16:03
Для стабільної роботи системи освітлення та безпеки дорожнього руху в Чернігові КП «Міськсвітло» продовжує виконувати комплекс робіт із ремонту та модернізації міських електромереж та світлофорів.
На Ріпкинщині місцевий браконьєр завдав збитків рибному господарству майже на 50 тис.грн 12:02
10 листопада 2025 року Чернігівським рибоохоронним патрулем під час проведення спільного рибоохоронного рейду разом з працівниками сектору водної поліції ВРПП ЧРУП ГУНП у Чернігівській області на водоймах Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.