Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 25 листопада, 04:21:27

Стартував проект з виборчої просвіти та активізації молоді в Чернігівській та Сумській областях

25.04.2014   07:32Агенцiя

Багато молодих людей пасивно ставляться до участі у виборах, оскільки не довіряють самому інституту виборів, не орієнтуються у великій кількості передвиборчої інформації, не можуть її критично оцінити, не розуміють процесу виборів та не вірять у вартість власного голосу. Тому існує нагальна потреба у зміні існуючої парадигми, їх відношення до виборчого процесу.

Метою проекту є сприяння проведенню вільних і чесних президентських виборів 2014 року шляхом просвіти та активізації молоді в Чернігівській та Сумській областях. Діяльність проекту спонукатиме молодь до усвідомленої участі у виборах та громадських процесах, запропонувавши їм сильні аргументи щодо важливості виборів, унікальної ролі кожного виборця, впливу тих, кого обирають, на повсякденне життя виборця, країни. 

Однією з причин, чому присутність молоді на виборах має життєво важливе значення є омолодження вікової структури електорату. Тільки в 2013 році природне скорочення чисельності населення в Україні становило 158,7 тисяч, а за останні 5 років цей показник становить 858 тисяч осіб. А за період з 1989 до 1996 – ті, кому зараз 18-25 років – народилося 4,6 мільйони осіб, що є суттєвою цифрою, враховуючи загальну чисельність виборців у 36,5 мільйонів.

Вибори – це основна можливість для громадян реалізувати свої політичні права. Молодь має відчувати відповідальність за своє майбутнє та майбутнє країни. Сьогоднішні студенти, – завтрашні педагоги, інженери, юристи, медики, економісти, мають можливість стати політично активними та усвідомити значення процесів, що відбуваються в нашій країні. Молоді люди мають визначитись ким хочуть бути: спостерігачами, від яких, на їх власну думку, нічого не залежить, чи громадянами.


Наталія Дрозд, Центр «Доброчин»
 

Останні новини Чернігівщини

Недорогий та функціональний: який смартфон вибрати для роботи

Недорогий та функціональний: який смартфон вибрати для роботи 16:22

Підібрати надійний смартфон “на кожен день” зараз дуже складно.

Виявлено 398 нових випадків COVID-19

Виявлено 398 нових випадків COVID-19 16:07

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 24 листопада в області зафіксовано 398 нових випадків COVID-19.

Бібліотека ім. М. Коцюбинського запрошує до

Бібліотека ім. М. Коцюбинського запрошує до "Клубу книгомандрівників" 15:47

У бібліотеці ім. М. Коцюбинського стартував новий літературно-мистецький проект «Клуб книгомандрівників». Це інтерв’ю з відомими чернігівцями про літературу та книги в їхньому житті.

Громади отримують експертну підтримку щодо організації управлінської діяльності

Громади отримують експертну підтримку щодо організації управлінської діяльності 15:30

Як побудувати ефективну структуру апарату та виконавчого комітету ради; правильно припинити повноваження голів місцевих рад; на які посади в органи місцевого самоврядування потрібно проводити конкурс, а де можна здійснити переведення; вимоги щодо віку та освіти посадових осіб місцевого самоврядування, – це далеко неповний перелік питань, які цікавили учасників дистанційного навчання «Основні питання організації роботи рад та їхнє організаційно-кадрове забезпечення», яке проходило 23 листопада.

Патрульні винесли постанову на жінку за неправдивий виклик

Патрульні винесли постанову на жінку за неправдивий виклик 15:21

Вночі до поліції зателефонувала 52-річна мешканка Чернігова та повідомила, що на неї з ножем напав невідомий чоловік.