Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 17 листопада, 23:35:53

Соціально-економічна ситуація в Чернінігівської області

23.04.2014   13:15

За матеріалами щотижневого брифінгу

Щодо ходу весняно-польових робіт
    Станом на 22 квітня загалом в області посіяно близько 372 тисяч гектарів ярих культури (складає 43 % до загального прогнозу). У Куликівському, Щорському та Ічнянському районах - найвищі темпи посівної.
  

Щодо стану фінансування виплати пенсій у квітні
    Станом на 18 квітня профінансовано коштів для виплати пенсій за квітень п. р. у сумі 443,5 мільйонів гривень, що становить 83,9% місячної потреби.
   
    Щодо грошової допомоги ветеранам війни у травні ц. р.

    Постановою КМУ від 16.04.2014 №102 встановлено розмір виплати грошової допомоги ветеранам війни та особам, на яких поширюється дія Законів України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" та "Про жертви нацистських переслідувань". Цього року разову грошову допомогу до 5 травня 2014 року отримають 62 510 ветеранів війни всіх груп та категорій. Найвищий розмір виплат - інвалідам І групи (2 575 грн). Загалом, у 2014 році планується виділити для здійснення виплат майже 32 млн грн.
   
    Щодо сімей, які виїхали з Автономної Республіки Крим та м. Севастополь
    Станом на 17 квітня до органів влади звернулися за допомогою 226 осіб (126 сімей). Фактичну допомогу отримали 120 осіб (соціальний захист, освіта, тимчасове житло тощо), решта питань знаходиться у стадії вирішення та знаходиться на контролі ОДА.
   
    Щодо діяльності Державної служби з лікарських засобів у області
    В області здійснюють діяльність з обігу лікарських засобів 130 суб'єктів господарювання (126 займаються роздрібною торгівлею готовими лікарськими засобами, 7 мають ліцензії на виготовлення лікарських засобів в умовах аптеки, загалом це 413 діючих філій). Діючі ліцензії з оптової торгівлі лікарськими засобами мають 3 суб'єкти господарювання.
    За І квартал п. р. спеціалістами Служби було проведено 32 перевірки суб'єктів господарювання щодо контролю якості лікарських засобів, після чого Лабораторією Державної служби було проаналізовано 261 серія лікарських засобів - з них було надано 9 висновків з негативним результатом, що становить 3,4 % від загальної кількості.
   
    Щодо скорочення граничної чисельності працівників місцевих державних адміністрацій
Постановою КМУ від 25.03.2014 № 91 затверджена гранична чисельність працівників місцевих державних адміністрацій, зокрема Чернігівської облдержадміністрації - 652 працівників (у т.ч. апарату - 98), райдержадміністрацій - 2106(у т.ч. апаратів - 570).
Враховуючи діючу штатну чисельність посад, в структурних підрозділах облдержадміністрації необхідно скоротити 54,5 посад, в апараті - 11. У структурних підрозділах райдержадміністрацій скорочується 122 посади, в апаратах - 23,5. В першу чергу скорочуватимуться вакантні посади.
З метою аналізу існуючої структури місцевих державних адміністрацій області та внесення пропозицій щодо її удосконалення, підвищення ефективності та результативності роботи та проведення скорочення чисельності штатних одиниць, розпорядженням голови облдержадміністрації від 11.04.2014 №157 утворена робоча група щодо вдосконалення структури та штатної чисельності працівників апарату та структурних підрозділів облдержадміністрації. Наразі робота зазначеної робочої групи триває.


 

 
 

Останні новини Чернігівщини

  Морозиво і факти: дізнайся більше, ніж інші

Морозиво і факти: дізнайся більше, ніж інші 19:13

Морозиво можна сміливо назвати одним з найпопулярніших десертів у світі. Його люблять і готують на всіх континентах. І навіть жителі північних країн не відмовляються від холодних ласощів. Точно сказати, коли була приготована перша порція, дуже складно.

12 найкращих продуктів корисні зранку

12 найкращих продуктів корисні зранку 19:04

Ви могли чути, що сніданок – не обов’язкова для кожного річ. Що краще взагалі його пропустити, ніж з’їсти зранку нездорову їжу. Все так. Але також правдою є те, що поживний та збалансований сніданок може дати вам енергію та попередити переїдання впродовж решти дня, пише Healthline.

10 простих правил, які допоможуть покращити пам’ять

10 простих правил, які допоможуть покращити пам’ять 18:59

Через постійну зайнятість, перенасичення інформацією та допомогу смарт-гаджетів страждає наша пам’ять. Ви починаєте забувати зовсім буденні речі: купити хліба, зробити звіт чи ім’я нового друга вашої дитини.

Смачні рецепти вихідного дня: імбірне печиво з какао

Смачні рецепти вихідного дня: імбірне печиво з какао 18:56

Такое печенье отлично готовить вместе с детьми. Пусть это станет для вас одним из самых первых новогодних развлечений

Гороскоп на тиждень з 18 по 24 листопада

Гороскоп на тиждень з 18 по 24 листопада 18:30

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень 18-24 листопада 2019 року

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини