Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 5 грудня, 16:44:09

Обговорено перспективи відродження торф’яної галузі області

17.04.2014   13:12

16 квітня у Департаменті житлово-комунального господарства, регіонального розвитку та інфраструктури облдержадміністрації відбулась нарада, на якій розглянули перспективи виробничої діяльності ДП «Чернігівторф».

До діалогу були запрошені керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, керівництво Державного концерну «Укрторф» та ДП «Чернігівторф», представники Фонду державного майна у Чернігівській області.

Обговорені питання стосувались виробництва торфу, реалізації готової продукції, заборгованості по зарплаті, участі у тендерних закупівлях, перспектив розвитку галузі, необхідності активізації співпраці з комерційними структурами.

Як було повідомлено, торф’яні ресурси Чернігівської області складаються з 195 родовищ із запасами 251,8 млн. т, що складає 12% від загальних по Україні.

На сьогодні два підприємства «Ірванцівський торфозавод» (Семенівський район) та «Смолинський торфозавод» (Чернігівський район) знаходяться в скрутному становищі. Це обумовлено наявністю заборгованості перед кредиторами, відсутністю достатнього об’єму ринку збуту продукції, високою собівартістю виробництва та слабкою конкурентоспроможністю торфобрикету у порівнянні з іншими видами твердого палива.

Загальна кредиторська заборгованість ДП «Чернігівторф» складає близько 15 млн грн., заборгованість по заплаті у філіях становить близько 600 тис грн.

Вихід із складної ситуації учасники наради вбачають у необхідності продовження мораторію на банкрутство ДП «Чернігівторф» та укладанні мирової угоди з кредиторами з відстрочкою виплати боргів на п’ять років.
 

Останні новини Чернігівщини

Груднева книгарня: що почитати у перший місяць зими

Груднева книгарня: що почитати у перший місяць зими 14:23

Останній місяць року завжди особливий: він сповнений турбот, надій та сподівань.

10 речей, які потрібно встигнути до Нового року

10 речей, які потрібно встигнути до Нового року 14:15

Перший день останнього місяця року ідеально підходить, щоб згадати всі плани на 2021 та виокремити, що залишилось невтіленим.

10 м’ясних страв на Новий 2022 рік Тигра: смачні та прості новорічні рецепти

10 м’ясних страв на Новий 2022 рік Тигра: смачні та прості новорічні рецепти 13:57

Всі ми знаємо, як швидко летить час в передсвятковій метушні.

Смачні рецепти вихідного дня: 7 гарячих супів для зими 13:51

Зима є зима, і неважливо, холодно на вулиці чи просто сиро та промозгло, а на обід хочеться з'їсти щось гаряче. А що може бути краще ніж апетитний і ароматний суп?

Станом на 5 грудня в Україні зафіксовано 6622 нових випадків COVID-19

Станом на 5 грудня в Україні зафіксовано 6622 нових випадків COVID-19 13:29

6 622 нових випадки COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 5 грудня 2021 року. Зокрема, захворіли 690 дітей та 68 медпрацівників.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини