ВИБОРИ 2014: Ніжинський міський штаб сприяння виборчим комісіям
З метою забезпечення реалізації громадянами України конституційних виборчих прав під час проведення позачергових виборів Президента України 25 травня 2014 року, а також сприяння окружній і дільничним виборчим комісіям у реалізації їхніх повноважень, вирішення проблемних питань щодо матеріально-технічного забезпечення у Ніжині утворено міський штаб.
Відповідне розпорядження підписав секретар міської ради А.В.Лінник.
Про організацію роботи міського штабу сприяння виборчим комісіям, проблеми матеріально-технічного забезпечення виборчих дільниць, укомплектування їх програмно-апаратними комплексами системи відео спостереження, визначення місць розташування ОВК, ТВК у м. Ніжині озвучувалося під час засідання штабу.
Для підготовки та проведення виборів 2014, міська рада вирішила передати у тимчасове безоплатне користування окружній та територіальній виборчим комісіям одномандатного виборчого округу № 211 м. Ніжина окремі приміщення нежитлових будівель, а саме:
1. для потреб окружної виборчої комісії – частину приміщень нежитлової будівлі, розташованої у м. Ніжині за адресою: вул. Батюка, буд. 16 (міський Будинок культури);
2. для потреб територіальної виборчої комісії – частину приміщень нежитлової будівлі, розташованої у м. Ніжині за адресою: вул. Московська, буд. 22-а (Комунальне підприємство «Відділ архітектурно-технічного планування та проектування»).
Секретар міської ради Анатолій Лінник поставив вимогу перед усіма членами штабу мобілізувати всі наявні ресурси та своєчасно підготувати комісії до роботи.
Відділ інформаційно-аналітичної діяльності та комунікацій з громадськістю
Останні новини Чернігівщини
Грантова підтримка агробізнесу: актуальні програми та особливості їх реалізації на Чернігівщині 10:54
Цього року, як і в попередні, агропромислові виробники Чернігівської області або ж ті, які лише планують реалізувати себе в цій сфері, можуть скористатися державною допомогою. Якою саме – розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА директор Департаменту агропромислового розвитку ОДА Олег Крапивний.
Соціальний бізнес громади: у Гончарівській ТГ відкрили комунальну пекарню 10:37
Під час робочого візиту в Гончарівську громаду начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус зосередив увагу на проєктах місцевого комунального підприємства.
Незаконна порубка лісу на понад 1 млн грн – судитимуть лісника на Прилуччині 10:03
Прокурорами Прилуцької окружної прокуратури направлено до суду обвинувальний акт стосовно в.о. лісничого районного агролісогосподарства за фактом пособництва незаконній порубці дерев та їх перевезенні, вчиненому за попередньою змовою групою осіб, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 5 ст. 27 ч. 4 ст. 246 КК України).
Чернігів будує єдину цифрову освітню екосистему: підписано меморандум із офіційним партнером Google for Education 10:19
Управління освіти Чернігівської міської ради зробило стартегічний крок у цифровій трансформації галузі — підписано меморандум про співпрацю з офіційним партнером Google for Education в Україні.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:47
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 3 особи постраждали.