Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 8 квітня, 19:10:57

У Ріпках “Народна самооборона” заблокувала автобуси нелегального перевізника

16.04.2014   09:48Агенцiя

Cьогодні зранку хлопці із чернігівської «Народної самооборони» заблокували у Ріпках автобуси ФОП Пєшкова Г.Є., який протягом останніх років здійснював нелегальні перевезення.

Як повідомляє сайт «Всеукраїнської асоціації автомобільних перевізників» на маршрут «Чернігів – Ріпки» з прилеглої до автостанції «Чернігів-2» території відправляє нелегально тільки ФОП Пєшков Г.Є. Перевезення здійснюють 16 автобусів. Ця протиправна діяльність «нелегалів» економічно виснажила Ріпкинське АТП. Через дії нелегалів закрилась автостанція, діяльність якої за таких умов виявилась просто нерентабельною.

Під час революційних подій взимку 2014 року, саме ФОП Пєшков Г.Є. возив на «Антимайдан» поповнення для здійснення провокацій проти Майдану. Діяльність цього нелегального перевізника прикривають високі чини із міліції.

«Народна самооборона» вирішила навести лад у цій сфері.

Станом на 8 ранку перевезення за маршрутом Рівки-Чернігів здійснюють автобуси державного автопідприємства.


Прес-служба обласного відділення “Народної самооборони”

Останні новини Чернігівщини

В області майже півтори сотні людей обстежилися в межах програми «Скринінг здоров'я 40+» 12:27

З початку цього року в Україні стартувала національна програма із раннього виявлення серцево-судинних захворювань, цукрового діабету та розладів ментального здоров'я «Скринінг здоров'я 40+». У Чернігівської області на сьогодні таке обстеження пройшли 144 людини, з яких 26 – медичні працівники.

Національна програма «Подорож до себе. Шляхи відновлення» запрошує локальні туристичні бізнеси Чернігівщини до участі

Національна програма «Подорож до себе. Шляхи відновлення» запрошує локальні туристичні бізнеси Чернігівщини до участі 11:07

Державне агентство розвитку туризму презентувало національну програму, яка формує новий погляд на мандрівки Україною «Подорож до себе. Шляхи відновлення». Програма впроваджується за підтримки Міністерства розвитку громад та територій України у співпраці з ГО «Бренд Юкрейн».

У Чернігові відкрили економічний Хаб на базі Ветеранського простору 10:59

Чернігів отримав новий простір для розвитку підприємництва та економічної самореалізації.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:54

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

8 квітня: цей день в Україні і світі 10:22

День 1504 Російська агресія - Day 1504 Russian aggression