Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 18 вересня, 17:44:37

"Свобода" в Прилуках виступає проти встановлення б’юсту судді, який засудив до ув’язнення борця за волю України

15.04.2014   09:41Агенцiя

13 квітня на вічі громади в Прилуках активісти міської та районної організацій Всеукраїнської об’єднання «Свобода» виступили проти проєкту рішення щодо установку б’юста судді, який був причетний до політичних переслідувань борців за незалежність України.

У місті Прилуки колишні та нинішніх представників Партії регіонів і Компартії найближчим часом планують встановити б’юсти містянам-учасникам Другої світової війни. Серед списку людей, яких хочуть вшанувати «регіонали» та комуністи, є ім’я прилуцького судді Григорія Шекері, який із 1974 року працював головою міського суду. Свого часу, Шекеря засудив до тюремного ув’язнення борця за волю та незалежність України Петра Рубана.

«Свободівці вважають встановлення б’юсту Шекері наругою над всіма патріотами, які віддали своє життя за незалежність України. Націоналісти Прилуччини не допустять паплюження пам’яти борців за волю України», – зазначив у своєму виступі голова Прилуцької міської організації ВО «Свобода» Іван Тютюнник.

Відповідну заяву зі зверненням до виконувача обов’язків міського голови Прилук із вимогою не допустити встановлення пам’ятного б’юсту було зачитана на недільному вічі громади міста.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівщина на 9 місці за рейтингом Мінрегіону

Чернігівщина на 9 місці за рейтингом Мінрегіону 17:43

Про це повідомляє сайт Чернігівської ОДА з посиланням на щоквартальний моніторинг соціально-економічного розвитку регіонів України.

Ахметов через Ляшка хоче посилити вплив у Верховній Раді?

Ахметов через Ляшка хоче посилити вплив у Верховній Раді? 17:20

Олег Ляшко – один із найвідданіших представників інтересів олігарха Ріната Ахметова, якого той хоче повернути до Верховної Ради.

Прилучани відзначають 77-у річницю визволення рідного міста від нацистських окупантів

Прилучани відзначають 77-у річницю визволення рідного міста від нацистських окупантів 12:54

18 вересня - День звільнення нашого рідного міста від нацистських окупантів. Щороку в цей визначний день прилучани йдуть до меморіалу-скверу Вічної Слави, щоб схилити голову та вшанувати пам'ять воїнів, які віддали своє життя заради миру.

Як повернути не якісні ліки в аптеку?

Як повернути не якісні ліки в аптеку? 12:03

Під час придбання будь-яких лікарських препаратів в аптеці покупець фактично укладає договір роздрібної купівлі-продажу, а отже, в такому випадку виникають права та обов’язки, що передбачені нормами цивільного законодавства України.

Про налагодження взаємодії державних органів та орг...анів місцевого самоврядування з громадськістю...

Про налагодження взаємодії державних органів та орг...анів місцевого самоврядування з громадськістю... 11:44

Про налагодження взаємодії державних органів та органів місцевого самоврядування з громадськістю у процесі формування й реалізації державної та регіональної політики говорили 17 вересня в Чернігівському регіональному центрі підвищення кваліфікації кадрів під час дистанційного навчання.