Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 23 березня, 09:49:44

На порушення законодавства міліція буде жорстко реагувати

12.04.2014   16:18

За попередньою інформацією в неділю в Чернігові деякі сили планують провести масові акції під антиукраїнськими гаслами. Правоохоронці закликають чернігівців і гостей міста не порушувати законодавства і зберігати громадський порядок.

Для запобігання порушенням громадського порядку, захисту прав і свобод громадян УМВС України в Чернігівській області нагадує організаторам незаконних акцій, що за проведення несанкціонованих заходів, а також участь в них, чинним законодавством передбачена як адміністративна, так і кримінальна відповідальність:
Так, згідно зі статтею 185-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення участь у несанкціонованих заходах тягне за собою адміністративний арешт на 15 діб.
З метою запобігання заворушенням громадського порядку, захисту прав і свобод громадян, забезпечення нормальної діяльності органів державної влади та місцевого самоврядування Кримінальним кодексом України передбачена кримінальна відповідальність за ряд протиправних діянь. Зокрема «Блокування транспортних комунікацій» (стаття 279 Кримінального кодексу України), «Участь у масових заворушеннях» (стаття 294 КК України) «Захоплення державних або громадських будівель чи споруд» (стаття 341 КК України). Максимальне покарання за вчинення вказаних злочинів – до 8 років позбавлення волі.

На сьогоднішній день міліція має достатньо сил і засобів для недопущення правопорушень та захисту громадян від протиправних посягань. Щодобово на охорону громадського порядку в області спільно з громадськими формуваннями виходить близько 500 чоловік. В разі потреби, правоохоронці діятимуть в межах чинного законодавства, адекватно реагуючи на будь-які спроби дестабілізувати ситуацію в місті чи області.

Управління МВС України в Чернігівській області закликає усіх жителів та гостей міста Чернігова не порушувати порядок, зберігати громадський спокій, проявляти взаєморозуміння та повагу до Закону.
 

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події в області за минулу добу 10:26

Протягом минулої доби зареєстровано 21 небезпечна подія, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 19 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

Командувач Об’єднаних Сил ЗСУ Сергій Наєв вивчав ситуацію з цивільним захистом у прикордонні Чернігівщини

Командувач Об’єднаних Сил ЗСУ Сергій Наєв вивчав ситуацію з цивільним захистом у прикордонні Чернігівщини 10:21

Прикордоння Чернігівщини постійно піддається обстрілам. Попри це, у населених пунктах, до яких долітає, продовжують жити люди.

Упродовж минулої доби рятувальники Чернігівщини ліквідували 15 пожеж у природних екосистемах

Упродовж минулої доби рятувальники Чернігівщини ліквідували 15 пожеж у природних екосистемах 10:10

Упродовж минулої доби підрозділами Головного управління ДСНС України у Чернігівській області ліквідовано 15 загоряння у природних екологічних системах. Їх причинами послужило необережне поводження громадян із вогнем.

384-й день народження Івана Мазепи відзначили у Чернігові

384-й день народження Івана Мазепи відзначили у Чернігові 10:06

20 березня у Чернігові в умовах воєнного стану відзначили 384-й день народження видатного державно-політичного, військового та культурного діяча, мецената, гетьмана (1687—1709 рр.) Івана Мазепи.

Від служби зайнятості за ваучерами навчаються кухарі

Від служби зайнятості за ваучерами навчаються кухарі 09:57

Вчитись не пізно і після 45 років, - стверджують у службі зайнятості і запевняють, що наразі для цього створені всі умови. Зокрема, громадянам цієї вікової категорії служба зайнятості пропонує отримати ваучер на навчання і здобути нову професію чи підвищити кваліфікацію за рахунок Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини