Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 11 квітня, 22:23:32

55 сесія Ніжинської міської ради VI скликання

11.04.2014   12:18Агенцiя

9 квітня відбулася позачергова 55 сесія VI скликання Ніжинської міської ради під головуванням секретаря міської ради Анатолія Лінника.

У засіданні міської ради взяли участь 34 депутата.

На порядок денний було винесено одне питання «Про внесення змін до рішення 49 позачергової сесії міської ради 6 скликання від 31 січня 2014 року «Про міський бюджет м. Ніжин на 2014 рік»». В робочому порядку депутат Коростиленко Ю.О. запропонував включити в порядок денний рішення «Про внесення змін до рішення 44 сесії Ніжинської міської ради 6 скликання від 04 жовтня 2013 року «Про дозвіл на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність».

Секретар міської ради Анатолій Лінник зачитав лист від в.о. директора Державного підприємства «Ніжинський ремонтний завод інженерного озброєння» про проведення аукціону з продажу майна боржника Державного підприємства «Ніжинський ремонтний завод інженерного озброєння» Державного концерну «Укроборонпром», який відбудеться 30.04.2014 р. в м. Дніпропетровськ. Та зазначив, що спортивний комплекс «Зірка» по вул. Прилуцькій є власністю даного підприємства» та є невід’ємною частиною спортивного життя мікрорайону та міста.

Депутати Ніжинської міської ради одноголосно прийняли рішення щодо необхідності прийняття даного комплексу в комунальну власність міста.

З цією метою до бюджету міста Ніжина внесено зміни і за рахунок вільного залишку коштів спеціального  фонду (бюджету розвитку) заплановано 1500000 грн. на придбання спортивного комплексу «Зірка», так як початкова вартість об’єкту складає 752867 грн.

Секретар міської ради Анатолій Лінник підтримав пропозицію депутатів підготувати та направити листи у відповідні вищі інстанції з метою сприяння виділення місту Ніжину необхідного фінансового ресурсу казначейства для придбання спортивного комплексу.


Відділ інформаційно-аналітичного забезпечення та комунікацій з громадськістю

Останні новини Чернігівщини

10 чудес світу, які можуть зникнути в найближчі 20 років

10 чудес світу, які можуть зникнути в найближчі 20 років 11:46

Туристичний портал Budget Travel склав список із десяти чудес світу, які можуть зникнути до 2040 року.

Cмачні рецепти вихідного дня: 8 корисних сніданків в банці 11:21

Сніданок у банці - це дуже класно. По-перше, смачно й корисно, по-друге, дуже просто, а головне - його можна приготувати з вечора, заощадивши дорогоцінні ранкові хвилини для чогось більш приємного, наприклад, для сну.

Гороскоп на наступний тиждень з 12 по 18 квітня

Гороскоп на наступний тиждень з 12 по 18 квітня 11:11

12 квітня - молодий Місяць. У цей день утримайтеся від починань, великих фізичних і емоційних навантажень. Можна планувати, мріяти і подумки моделювати бажане майбутнє.