Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 22 березня, 08:48:58

55 сесія Ніжинської міської ради VI скликання

11.04.2014   12:18Агенцiя

9 квітня відбулася позачергова 55 сесія VI скликання Ніжинської міської ради під головуванням секретаря міської ради Анатолія Лінника.

У засіданні міської ради взяли участь 34 депутата.

На порядок денний було винесено одне питання «Про внесення змін до рішення 49 позачергової сесії міської ради 6 скликання від 31 січня 2014 року «Про міський бюджет м. Ніжин на 2014 рік»». В робочому порядку депутат Коростиленко Ю.О. запропонував включити в порядок денний рішення «Про внесення змін до рішення 44 сесії Ніжинської міської ради 6 скликання від 04 жовтня 2013 року «Про дозвіл на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність».

Секретар міської ради Анатолій Лінник зачитав лист від в.о. директора Державного підприємства «Ніжинський ремонтний завод інженерного озброєння» про проведення аукціону з продажу майна боржника Державного підприємства «Ніжинський ремонтний завод інженерного озброєння» Державного концерну «Укроборонпром», який відбудеться 30.04.2014 р. в м. Дніпропетровськ. Та зазначив, що спортивний комплекс «Зірка» по вул. Прилуцькій є власністю даного підприємства» та є невід’ємною частиною спортивного життя мікрорайону та міста.

Депутати Ніжинської міської ради одноголосно прийняли рішення щодо необхідності прийняття даного комплексу в комунальну власність міста.

З цією метою до бюджету міста Ніжина внесено зміни і за рахунок вільного залишку коштів спеціального  фонду (бюджету розвитку) заплановано 1500000 грн. на придбання спортивного комплексу «Зірка», так як початкова вартість об’єкту складає 752867 грн.

Секретар міської ради Анатолій Лінник підтримав пропозицію депутатів підготувати та направити листи у відповідні вищі інстанції з метою сприяння виділення місту Ніжину необхідного фінансового ресурсу казначейства для придбання спортивного комплексу.


Відділ інформаційно-аналітичного забезпечення та комунікацій з громадськістю

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події в області за минулу добу 10:26

Протягом минулої доби зареєстровано 21 небезпечна подія, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 19 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

Командувач Об’єднаних Сил ЗСУ Сергій Наєв вивчав ситуацію з цивільним захистом у прикордонні Чернігівщини

Командувач Об’єднаних Сил ЗСУ Сергій Наєв вивчав ситуацію з цивільним захистом у прикордонні Чернігівщини 10:21

Прикордоння Чернігівщини постійно піддається обстрілам. Попри це, у населених пунктах, до яких долітає, продовжують жити люди.

Упродовж минулої доби рятувальники Чернігівщини ліквідували 15 пожеж у природних екосистемах

Упродовж минулої доби рятувальники Чернігівщини ліквідували 15 пожеж у природних екосистемах 10:10

Упродовж минулої доби підрозділами Головного управління ДСНС України у Чернігівській області ліквідовано 15 загоряння у природних екологічних системах. Їх причинами послужило необережне поводження громадян із вогнем.

384-й день народження Івана Мазепи відзначили у Чернігові

384-й день народження Івана Мазепи відзначили у Чернігові 10:06

20 березня у Чернігові в умовах воєнного стану відзначили 384-й день народження видатного державно-політичного, військового та культурного діяча, мецената, гетьмана (1687—1709 рр.) Івана Мазепи.

Від служби зайнятості за ваучерами навчаються кухарі

Від служби зайнятості за ваучерами навчаються кухарі 09:57

Вчитись не пізно і після 45 років, - стверджують у службі зайнятості і запевняють, що наразі для цього створені всі умови. Зокрема, громадянам цієї вікової категорії служба зайнятості пропонує отримати ваучер на навчання і здобути нову професію чи підвищити кваліфікацію за рахунок Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини