Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 30 березня, 05:52:14

Говорили про "роздержавлення" ЗМІ

11.04.2014   12:06

10 квітня в залі засідань президії обласного представницького органу члени консультативно-дорадчої ради з питань розвитку інформаційної сфери при голові обласної ради обговорили стан та перспективи подальшого розвитку комунальних засобів масової інформації Чернігівщини.

Зокрема – майбутнє газет «Деснянська правда» та «Гарт», керівники яких також взяли участь у заході.

Виносячи проблему на розгляд медіа-фахівців, голова обласної ради Микола Звєрєв наголосив, що вирішення подальшої долі мас-медіа, співзасновниками яких є органи влади, виникло не спонтанно. Воно лежить у площині так званого «роздержавлення», про яке говорять давно, проте до цього часу так і не реалізованого. За словами керівника, можна, звичайно, ще довго чекати, коли у Верховної Ради дійде черга до розгляду відповідних законопроектів. Проте, час не терпить. Адже це питання не лише раціонального використання народних коштів, а й гарантій забезпечення свободи слова у ЗМІ, якісного задоволення інформаційних потреб людей та інформаційної безпеки держави.

Під час обговорення даного питання серед учасників зустрічі розгорілася гостра дискусія. Однак, емоціям не вдалося взяти гору. Члени консультативно-дорадчої ради з питань розвитку інформаційної сфери при голові обласної ради домовилися у тижневий термін чітко сформулювати усі озвучені ними пропозиції та у письмовому вигляді винести їх на чергове своє зібрання. Також домовлено зібрати пропозиції щодо формування перспективного плану питань, які медіа-фахівці бажають розглянути в найближчій перспективі.

Останні новини Чернігівщини

Автопарк Чернігівщини поповнився на 6 шкільних автобусів 12:59

Волонтери Львівщини доставили з Польщі для Чернігівщини 6 автобусів.

Замість «грошової допомоги» громадянка втратила понад 32 тисячі гривень: поліція застерігає громадян від шахрайської схеми в Інтернеті 12:28

Поліцейські закликають громадян не переходити за сумнівними посиланнями в Інтернеті та не вводити секретні паролі своїх банківських карток на незнайомих та підозрілих веб-сайтах.

Чотири громади області приєдналися до швейцарсько-українського проєкту DECIDE 11:07

Чернігівська область стала п'ятим регіоном-партнером швейцарсько-українського проєкту DECIDE – «Децентралізація для розвитку демократичної освіти».