Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 15 листопада, 13:38:53

Говорили про "роздержавлення" ЗМІ

11.04.2014   12:06

10 квітня в залі засідань президії обласного представницького органу члени консультативно-дорадчої ради з питань розвитку інформаційної сфери при голові обласної ради обговорили стан та перспективи подальшого розвитку комунальних засобів масової інформації Чернігівщини.

Зокрема – майбутнє газет «Деснянська правда» та «Гарт», керівники яких також взяли участь у заході.

Виносячи проблему на розгляд медіа-фахівців, голова обласної ради Микола Звєрєв наголосив, що вирішення подальшої долі мас-медіа, співзасновниками яких є органи влади, виникло не спонтанно. Воно лежить у площині так званого «роздержавлення», про яке говорять давно, проте до цього часу так і не реалізованого. За словами керівника, можна, звичайно, ще довго чекати, коли у Верховної Ради дійде черга до розгляду відповідних законопроектів. Проте, час не терпить. Адже це питання не лише раціонального використання народних коштів, а й гарантій забезпечення свободи слова у ЗМІ, якісного задоволення інформаційних потреб людей та інформаційної безпеки держави.

Під час обговорення даного питання серед учасників зустрічі розгорілася гостра дискусія. Однак, емоціям не вдалося взяти гору. Члени консультативно-дорадчої ради з питань розвитку інформаційної сфери при голові обласної ради домовилися у тижневий термін чітко сформулювати усі озвучені ними пропозиції та у письмовому вигляді винести їх на чергове своє зібрання. Також домовлено зібрати пропозиції щодо формування перспективного плану питань, які медіа-фахівці бажають розглянути в найближчій перспективі.

Останні новини Чернігівщини

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу 13:20

Із 2015 року в Україні діє незалежний консультативно-дорадчий орган Кабінету Міністрів – Рада бізнес-омбудсмена. Туди може звернутись кожна юридична особа або приватний підприємець, які мають обґрунтовані претензії на незаконні дії чиновників.

"Небо над головами" 13:11

Кафедрою теорії та історії держави і права, конституційного права спільно із ГО «Україна без тортур» та Координаційною радою молодих юристів при головному управлінні юстиції в Чернігівській області було організовано й проведено круглий стіл на тему «Небо над головами в умовах несвободи».

Відкрилася перша персональна виставка робіт молодої художниці Алени Сенько

Відкрилася перша персональна виставка робіт молодої художниці Алени Сенько 12:45

14 листопада у Ніжинському міському Будинку культури відкрилася персональна виставка робіт молодої художниці ромської національності, члена Ніжинської асоціації ромів «ЗОР» Алени Сенько, за підтримки Посла толерантності ПРООН в Україні Золи Кондур.

"Слуга народу" виключила Антона Полякова із фракції 12:40

15 листопада фракція "Слуга народу" вирішила виключили народних депутатів Анну Скороход і Антона Полякова.

З місцевим ФМ РАДІО

З місцевим ФМ РАДІО "ОNE.ФМ" - Чернігів, Носівка, Бобровиця, Гончарівське, Парафіївка, Срібне 12:28

14 листопада на засіданні Національної ради визначено переможців конкурсу на мовлення на фм частотах у 6 населених пунктах області: м. Бобровиця, 88,9 МГц, смт Гончарівське, 90,7 МГц, м. Носівка, 91,3 МГц, смт Парафіївка, 90,2 МГц, смт Срібне, 101,7 МГц, м. Чернігів, 92,0 МГц − ТОВ «Студія «1.ФМ», м. Чернігів («Onefm»).