Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 11 квітня, 22:45:37

Говорили про "роздержавлення" ЗМІ

11.04.2014   12:06

10 квітня в залі засідань президії обласного представницького органу члени консультативно-дорадчої ради з питань розвитку інформаційної сфери при голові обласної ради обговорили стан та перспективи подальшого розвитку комунальних засобів масової інформації Чернігівщини.

Зокрема – майбутнє газет «Деснянська правда» та «Гарт», керівники яких також взяли участь у заході.

Виносячи проблему на розгляд медіа-фахівців, голова обласної ради Микола Звєрєв наголосив, що вирішення подальшої долі мас-медіа, співзасновниками яких є органи влади, виникло не спонтанно. Воно лежить у площині так званого «роздержавлення», про яке говорять давно, проте до цього часу так і не реалізованого. За словами керівника, можна, звичайно, ще довго чекати, коли у Верховної Ради дійде черга до розгляду відповідних законопроектів. Проте, час не терпить. Адже це питання не лише раціонального використання народних коштів, а й гарантій забезпечення свободи слова у ЗМІ, якісного задоволення інформаційних потреб людей та інформаційної безпеки держави.

Під час обговорення даного питання серед учасників зустрічі розгорілася гостра дискусія. Однак, емоціям не вдалося взяти гору. Члени консультативно-дорадчої ради з питань розвитку інформаційної сфери при голові обласної ради домовилися у тижневий термін чітко сформулювати усі озвучені ними пропозиції та у письмовому вигляді винести їх на чергове своє зібрання. Також домовлено зібрати пропозиції щодо формування перспективного плану питань, які медіа-фахівці бажають розглянути в найближчій перспективі.

Останні новини Чернігівщини

10 чудес світу, які можуть зникнути в найближчі 20 років

10 чудес світу, які можуть зникнути в найближчі 20 років 11:46

Туристичний портал Budget Travel склав список із десяти чудес світу, які можуть зникнути до 2040 року.

Cмачні рецепти вихідного дня: 8 корисних сніданків в банці 11:21

Сніданок у банці - це дуже класно. По-перше, смачно й корисно, по-друге, дуже просто, а головне - його можна приготувати з вечора, заощадивши дорогоцінні ранкові хвилини для чогось більш приємного, наприклад, для сну.

Гороскоп на наступний тиждень з 12 по 18 квітня

Гороскоп на наступний тиждень з 12 по 18 квітня 11:11

12 квітня - молодий Місяць. У цей день утримайтеся від починань, великих фізичних і емоційних навантажень. Можна планувати, мріяти і подумки моделювати бажане майбутнє.