Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 16 листопада, 04:52:44

Заява обласного штабу національного спротиву

10.04.2014   13:30Агенцiя

Як відомо, у Чернігові та області нема жодної підтримки сепаратистським проявам, інспірованим Російською Федерацією. Проте деякі агенти російського впливу намагаються збурити спокійну ситуацію.

Так, були розмальовані російськими трикольорами українські пам'ятники в нашому місті. Встановлено, що це зроблено представниками комуністичної партії.

Також у Спасо- Преображенському соборі настоятель Георій Щербатюк молиться за Путніа та його окупаційне військо.

Про жодні дії належного впливу ні від правоохоронних органів, ні від керуючого Чернігівською єпархією УПЦ Московського патріархату архієпископа Амвросія не повідомляється.

Тому прес- служба обласного штабу національного спротиву уповноважена озвучити вимогу до органів правопорядку про припинення політичного хуліганства та до народних депутатів України про заборону антидержавної діяльності комуністичної партії, керованої з Москви.

Вимагаємо від керуючого Чернігівською єпархією УПЦ Московського патріархату владики Амвросія припинити у храмах Чернігівщини політичну антиукраїнську пропаганду. Вона проявляється не тільки в згаданих діях неадекватного священика, але і в продажі у храмах УПЦ МП антиукраїнської монархічної літератури, яка не має жодного стосунку ні до православної віри, ні до свободи совісті. Особливо обурює антиукраїнська пропаганда у найдавнішому (за часом закладення) храмі Київської Руси - Спасо- Преображенському, зведеному, коли Москви ще й у проекті не було.


Василь Чепурний, керівник прес- служби обласного штабу національного спротиву

Останні новини Чернігівщини

Представлено нового прокурора області

Представлено нового прокурора області 18:07

До призначення Андрій Парусов працював у прокуратурі Тернопільської області та ГПУ.

У справі про загибель підлітка у Прилуках проводиться 17 експертиз

У справі про загибель підлітка у Прилуках проводиться 17 експертиз 16:23

Заступник Голови Нацполіції – начальник Головного слідчого управління Максим Цуцкірідзе повідомив батькам загиблого 14-річного Дениса Чаленка і громадськість про перебіг розслідування за фактом смерті хлопця.

Новобілоуська громадана розпочала роботу над Статутом

Новобілоуська громадана розпочала роботу над Статутом 14:09

Чернігівський Ресурсний центр з розвитку місцевої демократії, який діє на базі громадської організації Центр «Доброчин», провів інформаційну зустріч в Новобілоуській сільській раді 14 листопада 2019 року.

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу 13:20

Із 2015 року в Україні діє незалежний консультативно-дорадчий орган Кабінету Міністрів – Рада бізнес-омбудсмена. Туди може звернутись кожна юридична особа або приватний підприємець, які мають обґрунтовані претензії на незаконні дії чиновників.

"Небо над головами" 13:11

Кафедрою теорії та історії держави і права, конституційного права спільно із ГО «Україна без тортур» та Координаційною радою молодих юристів при головному управлінні юстиції в Чернігівській області було організовано й проведено круглий стіл на тему «Небо над головами в умовах несвободи».