Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 30 березня, 04:31:47

Заява обласного штабу національного спротиву

10.04.2014   13:30Агенцiя

Як відомо, у Чернігові та області нема жодної підтримки сепаратистським проявам, інспірованим Російською Федерацією. Проте деякі агенти російського впливу намагаються збурити спокійну ситуацію.

Так, були розмальовані російськими трикольорами українські пам'ятники в нашому місті. Встановлено, що це зроблено представниками комуністичної партії.

Також у Спасо- Преображенському соборі настоятель Георій Щербатюк молиться за Путніа та його окупаційне військо.

Про жодні дії належного впливу ні від правоохоронних органів, ні від керуючого Чернігівською єпархією УПЦ Московського патріархату архієпископа Амвросія не повідомляється.

Тому прес- служба обласного штабу національного спротиву уповноважена озвучити вимогу до органів правопорядку про припинення політичного хуліганства та до народних депутатів України про заборону антидержавної діяльності комуністичної партії, керованої з Москви.

Вимагаємо від керуючого Чернігівською єпархією УПЦ Московського патріархату владики Амвросія припинити у храмах Чернігівщини політичну антиукраїнську пропаганду. Вона проявляється не тільки в згаданих діях неадекватного священика, але і в продажі у храмах УПЦ МП антиукраїнської монархічної літератури, яка не має жодного стосунку ні до православної віри, ні до свободи совісті. Особливо обурює антиукраїнська пропаганда у найдавнішому (за часом закладення) храмі Київської Руси - Спасо- Преображенському, зведеному, коли Москви ще й у проекті не було.


Василь Чепурний, керівник прес- служби обласного штабу національного спротиву

Останні новини Чернігівщини

Автопарк Чернігівщини поповнився на 6 шкільних автобусів 12:59

Волонтери Львівщини доставили з Польщі для Чернігівщини 6 автобусів.

Замість «грошової допомоги» громадянка втратила понад 32 тисячі гривень: поліція застерігає громадян від шахрайської схеми в Інтернеті 12:28

Поліцейські закликають громадян не переходити за сумнівними посиланнями в Інтернеті та не вводити секретні паролі своїх банківських карток на незнайомих та підозрілих веб-сайтах.

Чотири громади області приєдналися до швейцарсько-українського проєкту DECIDE 11:07

Чернігівська область стала п'ятим регіоном-партнером швейцарсько-українського проєкту DECIDE – «Децентралізація для розвитку демократичної освіти».