Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 3 липня, 20:26:46

Чергове засідання виконавчого комітету Ніжинської міськради

05.04.2014   09:06Агенцiя

Члени виконкому Ніжинської міської ради 3 квітня заслухали низку актуальних питань.

На порядок денний винесено питання, щодо: затвердження подання щодо зміни меж виборчих дільниць, які існують на постійній основі; надання дозволу на проведення переобладнання, перепланування у житлових будинках та квартирах, погодження будівництва, оформлення технічної документації на побудовані будівлі; надання матеріальної допомоги; розгляд матеріалів відділу опіки та піклування. Всі рішення прийнято.

Звіт директора Петькуна А.А. про діяльність КП «Ніжинархпроектбуд» та директора ДКП «Комунальний ринок» Попової В.В. про фінансово-економічну діяльність ДКП «Комунальний ринок» за 2013 рік викликали багато питань з боку членів виконкому та представників громадськості.

Заступник міського голови Мороз О.С. запропонував винести на сесію міської ради рішення про ліквідацію КП «Ніжинархпроектбуд», дану пропозицію не підтримано.

Директору ДКП «Комунальний ринок» Поповій В.В. надати інформацію на наступне засідання виконкому про результати інвентаризації торгових місць станом на 01.01.2014 року, відомість про торгову площу ринку та філій (кв.м), що займають СПД на підставі договорів, кошторис (калькуляцію) на утримання торгових місць та розрахунок орендної плати на ринках та філіях та план схему розташування торгових місць.

Проект рішення «Про затвердження положення про порядок проведення конкурсу на надання послуг з вивезення побутових відходів на території міста Ніжина» секретар міської ради Лінник А.В. доручив заступнику міського голови Роговинській С.Ю. доопрацювати даний проект у частині персонального складу комісії та подати на наступне засідання виконкому (10.04.2014 р.).

Розглянувши Програму «Ніжин-чисте місто!» одноголосно членами виконкому підтримано пропозицію громадської організації «Ніжинський спортивний клуб» вивозити побутові відходи з пунктів прийому сміття.

Лист-звернення директора Ніжинської станції юних техніків Щекотіхіна В.В. щодо розмальовки пам’ятного знаку – танку по вул. Московській перенесено до погодження з міською організацією ветеранів.

Розглянувши питання про законність торгівлі по вул. Московській членами виконкому заборонена торгівля всіма товарами крім товарів власного сільськогосподарського виробництва по вул. Московській та біля Будинку Книги.


Відділ інформаційно-аналітичної діяльності та комунікацій з громадськістю
 

Останні новини Чернігівщини

12:13

Український борщ увійшов до Списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО, що потребує негайної охорони.

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу 12:05

Генеральний штаб ЗСУ розповів про оперативну ситуацію на північних кордонах України, зокрема, у Чернігівській області. Інформація подана станом на 6 ранку 2 липня 2022 року.

2 липня - цей день в Україні і світі

2 липня - цей день в Україні і світі 12:02

2 липня відзначають Всесвітній день НЛО, Міжнародний день кооперативів, Міжнародний день спортивного журналіста і Міжнародний день Дніпра.

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму 17:08

Усі укриття у Чернігові вже приводять до ладу. Виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив Програму удосконалення мережі найпростіших укриттів на 2022-2023 роки.

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини 17:07

Військова агресія російської федерації завдала шкоду не тільки життю і здоров’ю людей, а й інфраструктурі населених пунктів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини