Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 1 квітня, 10:15:55

Чернігівська "Батьківщина" провела обласну конференцію

27.03.2014   18:58Агенцiя

27 березня відбулася конференція Чернігівської обласної партійної організації ВО «Батьківщина». 

Завданням першого етапу XIII конференції обласної організації ВО «Батьківщина» було: обрати делегатів на XІІ З’їзд Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» та обговорити суспільно-політичну ситуацію в Україні.

До президії конференції було обрано присутніх: голова Чернігівської обласної партійної організації ВО «Батьківщина» Олександр Кодола, народний депутат 4-5-6 скликання Віталій Корж, та голова Чернігівської обласної ради Микола Звєрєв.

На конференцію з’їхалися делегати з усіх міст та районів Чернігівщини. Участь в заході взяли 32 делегати та 22 запрошених членів партії.

Виступаючи перед присутніми голова організації Олександр Кодола проаналізував звітний період роботи організації та поточну суспільно-політичну ситуацію в державі: «Росія скористалась хиткою політичною ситуацією в Україні та захопила територію Криму. Наша головна задача – вести роботу, направлену на об’єднання всього українського народу як територіально, так і духовно. Ми маємо без зайвого пафосу відстояти здобутки Революції Гідності – революції, у якій загинули найкращі представники української нації, у якій було скинуто злочинний, кривавий режим тирана Януковича. Майдан ще не закінчився, поки на посадах залишаються бандити, хабарники, що думають, що втримаються у кріслах посадовців незалежно від того, хто при владі. Наша політична сила складається з кожного з нас і діяльність кожного формує імідж політичної сили в цілому».

Також Олександр Кодола відзначив, що в надскладних умовах, які склалися в країні та на місцях, голови районних партійних організацій гідно вистояли перед громадою і перед високими ідеалами Майдану.

Щодо суспільно-політичної ситуації в країні виступили також голова обласної ради Микола Звєрєв та народний депутат Віталій Корж.

На конференції були окреслені головні завдання на найближче майбутнє, передовсім, це активна участь у президентській передвиборчій кампанії. До участі у ХІІ З’їзді партії «ВО «Батьківщина», який планується відбутися в Києві 29 березня, було обрано делегатів від Чернігівської області у складі 16 осіб.


Прес-служба Чернігівської обласної партійної організації ВО «Батьківщина»

Останні новини Чернігівщини

Чернігівцям-власникам пошкоджених квартир компенсують витрати на квартплату та тепло 13:09

Депутати одноголосно затвердили Програму компенсації комунальних послуг, наданих мешканцям багатоповерхової забудови Чернігова, житло яких було пошкоджене внаслідок російської військової агресії, на 2023 рік.

З квітня рецептурні препарати можна буде придбати в аптеці не лише за паперовим, а й за електронним рецептом 13:07

Рецептурними є близько 60% зареєстрованих в Україні лікарських засобів. Саме на них потрібен рецепт лікаря.

Депутати Чернігівської міської ради погодили фінансування для міської військової адміністрації 12:20

З бюджету Чернігівської міської територіальної громади на фінансове забезпечення діяльності Чернігівської міської військової адміністрації у 2023-му році спрямують трохи більше трьох мільйонів гривень.

Про розвиток сімейних форм виховання в області — на координаційній раді у справах дітей 12:19

Як влаштувати сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у сімейні форми виховання, а також про стан розвитку послуги патронату над дитиною в області, говорили 30 березня на розширеному засіданні координаційної ради у справах дітей.

Поліція інформує: на Чернігівщині скорочено тривалість комендантської години 11:10

З 1 квітня комендантська година на Чернігівщині триватиме з 00:00 ночі до 04:00 ранку.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини