Фальшиві "майданівці" вимагають гроші
Представникам обласного штабу національного спротиву стали відомі факти нападу, залякування та розсилки електронних листів з вимаганнями грошей та погрозами громадянам України з боку так званих «майданівців» та "афганців". Найбільш відомою є ситуація, озвучена підприємцем Сергієм Кнуренком.
Прес-служба обласного штабу національного спротиву уповноважена заявити, що штаб не має нічого спільного з такими ганебними діями.
Вважаємо такі дії бандитизмом, що загрожує національній безпеці України.
Штаб вимагає від начальника УМВС у Чернігівській області , прокурора Чернігівської області та начальника управління СБУ у Чернігівській області негайно розпочати перевірку даної інформації та вжити оперативних заходів щодо наведених в ЗМІ фактів, встановлення та покарання причетних до цього осіб.
Просимо громадян України відразу повідомляти Штаб національного супротиву в Чернігівській області про прояви бандитизму, рекету та тиску на мешканців Чернігівщини за адресою: м. Чернігів, вул. Шевченка, 7.
Звертаємо увагу на вищезазначену ситуацію представників місцевої, центральної законодавчої і виконавчої гілок влади та вимагаємо негайно вжити заходів для припинення цього ганебного явища, яке дискредитує ідеї Майдану, загрожує життю та спокою людей, створює негативний імідж України в світі.
Василь ЧЕПУРНИЙ, керівник прес- служби обласного штабу національного спротиву
Останні новини Чернігівщини
Через ворожі атаки поранені троє людей: поліція Чернігівщини документує воєнні злочини росіян 09:46
Упродовж доби ворог продовжував атакувати Чернігівську область безпілотниками. Наразі відомо про трьох постраждалих мирних людей.
57 ветеранів із Чернігівщини зможуть придбати власне житло за кошти держсубвенції 09:44
Днями Кабмін затвердив розподіл субвенції на житло за програмою Мінветеранів. Для Чернігівської області передбачено майже 154 мільйони гривень. Це дасть змогу 57 ветеранам з області придбати власні оселі. Мова йде про захисників з І-ІІ групами інвалідності.
19 травня: цей день в Україні і світі 08:42
День 1546 Російська агресія - Day 1546 Russian aggression
Надзвичайні події в області за останню добу 10:48
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.