Звернення до жителів Чернігівщини в.о. начальника УМВС України в Чернігівській області генерал-майора міліції Олега Демченка
Шановні громадяни, сьогодні, коли Україна переживає скрутні часи і великі випробування на патріотизм, відданість Вітчизні та здатність протистояти як зовнішньому, так і внутрішньому ворогові, головним завданням органів внутрішніх справ є наведення ладу в країні.
![Демченко Олег](/uploads/7362-m.jpg)
Демченко Олег
Зараз фіксуються непоодинокі факти, коли звичайні злочинці, прикриваючись Майданом, громадськими об'єднаннями на зразок «Свободи», «Народної самооборони», «Правого сектору», чинять самоправство, вимагають хабарі, а то й відкрито грабують. Також є факти, коли шахраї, користуючись всенародним піднесенням на підтримку Збройних Сил України, намагаються нагріти руки на зборах коштів для потреб Української армії.
Не допустити цього, виокремити злочинців із загальної маси політичних рухів і громадських об'єднань та притягнути їх до відповідальності і є основним завданням органів внутрішніх справ України і, зокрема, міліції Чернігівщини.
Також особлива увага правоохоронців буде приділятися виявленню та викоріненню фактів корупції з усіх сфер українського суспільства та влади. Тож якщо ви маєте інформацію про силовиків, чиновників або можновладців, які зловживають владою, ведуть подвійне життя, скоюють злочинні дії, вимагають хабарі за свої послуги - просимо обов'язково повідомляти про це на «гарячі» телефони УМВС України в Чернігівській області (0462) 678-896; 619-001.
Ви можете це зробити цілком анонімно, якщо вважаєте, що вам загрожує небезпека. Перевірка всіх подібних звернень буде знаходитися на моєму особистому контролі.
Стосовно ж тих громадян, які хочуть допомогти Україні досягти стабільності і бажають власноруч долучитися до зміцнення українських силових структур, пропоную прийти і запропонувати свої послуги з охорони громадського порядку, спільно з нарядами міліції патрулювати вулиці своїх міст і містечок аби убезпечити життя і здоров'я своїх земляків, односельців, сусідів, родичів і знайомих. Або закликаю вступати до лав Національної гвардії України, таким чином реалізуючи себе.
Тільки спільними зусиллями ми зможемо навести порядок в державі і забезпечити мир і спокій.
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.