Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 26 жовтня, 16:35:27

Міліція Чернігівщини закликає земляків до пильності

24.03.2014   07:35

У зв’язку зі складною суспільно-політичною ситуацією в Україні, обумовленою загальновідомими подіями останнього часу, міліція Чернігівщини звертається до громадян із закликом до особливої пильності та обережності.

Просимо вас звертати увагу на підозрілих людей та безхазяйні предмети (пакунки, коробки, валізи, сумки тощо). Про все підозріле обов’язково слід повідомляти працівників правоохоронних органів. Ні в якому разі не чіпайте такі предмети, не намагайтеся їх відкрити або оглянути. Це мають робити тільки професіонали з вибухотехнічної служби.

Ніколи не приймайте від незнайомців пакети, сумки, не залишайте свій багаж без нагляду. В разі виявлення предметів, які викликають у вас підозру, в салоні громадського транспорту — опитайте інших пасажирів, які знаходяться поряд. Якщо власник не знайдеться, терміново повідомте про знахідку водія.

Якщо ж Ви виявили невідомий предмет в під'їзді свого будинку, опитайте сусідів, можливо він належить їм. Якщо ні – негайно телефонуйте до міліції за номером 102 та обов’язково дочекайтеся прибуття слідчо-оперативної групи. До приїзду правоохоронців зробіть усе можливе, щоб ніхто не наближався до підозрілого предмета. Особливо це важливо в місцях значного скупчення людей: на вокзалах, автостанціях та зупинках громадського транспорту, ринках, у торговельних центрах і розважальних закладах тощо.

Якщо підозріла знахідка справді є небезпечною, ваші грамотні дії врятують життя та здоров’я як вам, так і іншим громадянам.
 

Останні новини Чернігівщини

Чернігів і Амстердам стали партнерами в європейському проєкті кліматичної нейтральності 11:42

Місто Чернігів отримало європейського партнера — місто Амстердам — у межах міжнародного проєкту SUN4Ukraine (Sustainable Urban Net Zero Network for Ukraine).

 Медицина без бар’єрів: у Бобровицькій громаді працює мобільна клініка

Медицина без бар’єрів: у Бобровицькій громаді працює мобільна клініка 11:39

Доступність медичних послуг – один із пріоритетів Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні, ініційованої першою леді Оленою Зеленською. Над цим на Бобровиччині працюють як лікарі, так і керівництво громади разом з депутатським корпусом.

У Чернігові відкрилася фотовиставка «Обличчя стійкості» 11:22

23 жовтня у Чернігові відкрилася фотовиставка «Обличчя стійкості», присвячена незламності українських жінок у період війни, та організована Коаліцією «Чернігівщина 1325».

У січні-вересні 2025 року на Чернігівщині сплачено 30,7 млрд гривень податків, зборів та єдиного внеску 11:07

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до бюджетів усіх рівнів Чернігівської області платниками податків у січні-вересні 2025 року сплачено 19,4 млрд грн податків, зборів та обов’язкових платежів, що на 25,4 відс. (на 3,9 млрд грн) перевищує факт надходжень відповідного періоду 2024 року.

До Всесвітнього тижня ядерної науки: у 100 школах проведуть XR-виставку «Чорнобиль у війні: уроки ядерної безпеки»

До Всесвітнього тижня ядерної науки: у 100 школах проведуть XR-виставку «Чорнобиль у війні: уроки ядерної безпеки» 10:12

Вперше в Україні до Nuclear Science Week — Всесвітнього тижня ядерної науки — музейники, науковці та освітяни запускають одразу у 100 школах XR-виставку «Чорнобиль у війні: уроки ядерної безпеки».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини