Ще раз позиція штабу по призначенню начальника УМВС
Оскільки ситуація навколо призначення нового начальника УМВС в Чернігівській області продовжує обростати чутками і версіями, прес- служба обласного штабу національного спротиву уповноважена заявити наступне:
1. Противники призначення Олега Демченка на згадану посаду не надали ЖОДНИХ доказів його причетності до керування харківським "Оплотом" чи інших його протиправних дій;
2. Штаб з тривогою відзначає активну присутність на масових заходах проти призначення начальника УМВС представників криміналітету 90-х років;
3. Керівників силових структур не вибирають на мітингах, навіть шерифів у США вибирають загальним голосуванням.
Вчора обласний штаб зустрівся з новопризначеним керівником УМВС в Чернігівській області О.Демченком і проголосував за надання йому можливості проявити себе на посаді (при двох, що утрималися).
Василь ЧЕПУРНИЙ, керівник прес- служби обласного штабу національного спротиву
Останні новини Чернігівщини
Служба зайнятості пропонує роботодавцям співпрацю і запрошує скористатися комплексом безкоштовних послуг 14:45
Основні з них: підбір кадрів на засадах рекрутингу, професійне навчання безробітних під конкретні робочі місця; підвищення конкурентоспроможності працівників шляхом отримання ваучера на навчання; навчання жінок «чоловічим» професіям, різні компенсаційні програми, суспільно-корисні роботи.
Чернігівщина — серед лідерів зі збирання зернових 11:03
В області триває збір урожаю. Місцеві аграрії демонструють одні з найвищих показників за обсягами валового збору зернових і зернобобових культур, забезпечивши Чернігівщині друге місце серед регіонів України.
Чернігівські боксерки вибороли золото й бронзу на Кубку України серед жінок-еліти у Львові 10:35
Вітаємо наших спортсменок із вдалим виступом на Кубку України з боксу серед жінок-еліти, який проходив у Львові з 24 до 29 листопада!
В обласній філармонії презентували виставу «НАСскрізь». Актори – ветерани та ветеранки Хмельниччини 09:44
«НАСскрізь» – це вистава Хмельницького обласного академічного музично-драматичного театру імені М.Старицького. Її унікальність в тому, що акторами є ветерани та ветеранки російсько-української війни. Режисер-постановник проєкту – також ветеран – Дмитро Гусаков.
У Чернігові другий рік поспіль реалізується соціальний проєкт «Долоньки тепла. Подаруй свято дитині воїна» 09:42
У Чернігові другий рік поспіль триває соціальний проєкт «Долоньки тепла.