Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 1 квітня, 09:41:48

Володимир Івашко: "Державні кошти повинні витрачатися ефективно"

20.03.2014   16:00

На цьому голова облдержадміністрації наголосив під час засідання Колегії Головного управління Державної казначейської служби України у Чернігівській області, на якій розглянуто підсумки роботи Головного управління за 2013 рік та окреслені завдання казначейських органів на 2014 рік.

Як відзначив очільник області, в умовах непростої суспільно-політичної ситуації органи виконавчої влади повинні працювати чітко і злагоджено, виконуючи свої функції чесно та професійно.

За словами Володимира Івашка, враховуючи складне матеріальне становище в країні, на казначейську службу області покладено велику відповідальність за розпорядження фінансовими ресурсами. Отже, слід розставити правильні акценти та активізувати роботу у напрямку забезпечення своєчасного проведення усіх платежів розпорядників та одержувачів коштів місцевих бюджетів за захищеними напрямками видатків.

- Державні кошти повинні витрачатися ефективно, а соціально значимі проплати надходити вчасно, - підкреслив голова облдержадміністрації.

Також Володимир Івашко акцентував увагу присутніх на посиленні виконавської дисципліни та закликав їх проводити свою роботу більш відкрито, постійно спілкуватися з людьми та надавати їм необхідні пояснення.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівцям-власникам пошкоджених квартир компенсують витрати на квартплату та тепло 13:09

Депутати одноголосно затвердили Програму компенсації комунальних послуг, наданих мешканцям багатоповерхової забудови Чернігова, житло яких було пошкоджене внаслідок російської військової агресії, на 2023 рік.

З квітня рецептурні препарати можна буде придбати в аптеці не лише за паперовим, а й за електронним рецептом 13:07

Рецептурними є близько 60% зареєстрованих в Україні лікарських засобів. Саме на них потрібен рецепт лікаря.

Депутати Чернігівської міської ради погодили фінансування для міської військової адміністрації 12:20

З бюджету Чернігівської міської територіальної громади на фінансове забезпечення діяльності Чернігівської міської військової адміністрації у 2023-му році спрямують трохи більше трьох мільйонів гривень.

Про розвиток сімейних форм виховання в області — на координаційній раді у справах дітей 12:19

Як влаштувати сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у сімейні форми виховання, а також про стан розвитку послуги патронату над дитиною в області, говорили 30 березня на розширеному засіданні координаційної ради у справах дітей.

Поліція інформує: на Чернігівщині скорочено тривалість комендантської години 11:10

З 1 квітня комендантська година на Чернігівщині триватиме з 00:00 ночі до 04:00 ранку.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини